ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت طولانی مدت با ویزای فعالیت کارآفرینی (نوع D) در کشور مولداوی

از ایران به مولداوی

توضیحات

این ویزا را می توان برای اتباع کشورهای ثالثی که در اقتصاد ملی جمهوری مولداوی سرمایه گذاری می کنند، که سهامدار یا سهامدار هستند یا قصد دارند با اختیارات مدیریت یا مدیریت در شرکت هایی که اشخاص حقوقی جمهوری مولداوی هستند، صادر شود. این نوع ویزا به شما اجازه می دهد تا پس از درخواست رسمی خطاب به اداره مهاجرت و پناهندگی وزارت امور داخلی جمهوری مولداوی، مجوز اقامت دائم را ارسال کنید.

طول اعتبار

90 روز ماه(های)

مدت فرایند

15-30 روز ماه(های)

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

تبدیل به اقامت دائم

پیچیدگی

متوسط

هزینه دولتی

89.66دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

به چه مدارکی نیاز دارید؟

فرم درخواست ویزای ورود به جمهوری مولداوی. سند مسافرتی (گذرنامه) صادر شده در 10 سال گذشته با اعتبار حداقل 3 ماه پس از تاریخ مورد نظر برای خروج از قلمرو جمهوری مولداوی. یک تشک جدید، عکس رنگی (35x45mm). گواهی انجام سرمایه گذاری در اقتصاد ملی و/یا گواهی کیفیت سهامدار یا مسئول مدیریت و اداره شرکت ها در جمهوری مولداوی. بیمه پزشکی مسافرتی معتبر در قلمرو جمهوری مولداوی (حداقل پوشش 30000 یورو (33624 دلار)). دعوتنامه صادر شده توسط اداره مهاجرت و پناهندگی یا مجوز اقامت یا ویزای معتبر صادر شده توسط یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا یا کشورهای طرف موافقتنامه شینگن (به استثنای ویزای ترانزیت). سوابق قضایی، ترجمه شده به رومانیایی یا انگلیسی، به جز افراد زیر 16 سال. هزینه کنسولی: 40 یورو (44.83 دلار).

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت طولانی مدت با ویزای فعالیت کارآفرینی (نوع D) در کشور مولداوی
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights