ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت طولانی مدت با ویزای فریلنس چک یا “Zivno” در کشور چک

از ایران به چک

توضیحات

جمهوری چک ویزای دیجیتال Nomad خاصی ندارد، اما برخی از عشایر دیجیتال می توانند از ویزای Zivno یا “Zivnostenske opravneni” استفاده کنند. این مجوز برای خارجیانی است که به عنوان شهروندان غیر اتحادیه اروپا به جمهوری چک مهاجرت می کنند و قصد دارند به عنوان یک پیمانکار / مترجم آزاد یا برای انجام مشاغل خود کار کنند. لطفاً توجه داشته باشید که اگر شما یک عشایر دیجیتالی هستید که یک فریلنسر با طرح تجاری برای جمهوری چک نیستید، نمی‌توانید درخواست دهید. رایج‌ترین کاندیداها معلمان انگلیسی هستند (زیرا مدارس زبان معمولاً شغل ارائه نمی‌دهند، فقط کار قراردادی)، توسعه دهندگان نرم افزار یا سایر مترجمان آزاد (تتو آرتیست ها و غیره). شما باید در سفارت چک در کشور خود درخواست دهید. برخی از ملیت ها، مانند ایالات متحده، کانادا و مکزیک، می توانند در هر دفتری در سراسر جهان درخواست دهند. در روز مصاحبه، کارگزار از شما برنامه تجاری، تحصیلات، تجربه و دانش سیستم مالیاتی چک را می پرسد.

طول اعتبار

1 سال

مدت فرایند

3 ماه

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

تبدیل به اقامت دائم

پیچیدگی

متوسط

هزینه دولتی

160دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

برای دریافت ویزا در مصاحبه سفارت یا کنسولگری شرکت کنید. در یک دکترین مستقل کار کنید. حداقل 149000 CZK یا 6100 USD در حساب بانکی خود داشته باشید.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

فرم درخواست ویزا 2 عکس در اندازه پاسپورت گذرنامه ای نه بیشتر از 10 سال، با حداقل 2 صفحه خالی و 1.5 سال دیگر اعتبار دارد. گواهی اقامت برای حداقل 1 سال تنظیم شده است. اثبات وجوه کافی در حساب بانکی شما. هنگام دریافت ویزای خود، باید مدرک بیمه درمانی را ارائه دهید. وزارت مهاجرت ممکن است قبل از ورود به جمهوری چک بررسی سوابق کیفری شما را بخواهد. تمامی مدارک باید به صورت رسمی به زبان چک ترجمه شوند.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت طولانی مدت با ویزای فریلنس چک یا “Zivno” در کشور چک
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights