ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت طولانی مدت با ویزای عشایری دیجیتال برمودا در کشور برمودا

از ایران به برمودا

توضیحات

افرادی که در حال حاضر شاغل هستند و از خانه کار می کنند یا در کالج ثبت نام کرده اند و از راه دور تحصیل می کنند، می توانند برای ویزای عشایر دیجیتال برمودا، که به عنوان گواهی کار از برمودا نیز شناخته می شود، درخواست دهند. شما می توانید به جای اینکه از کشور خود در برمودا کار کنید یا تحصیل کنید. در حین کار در برمودا یا تحصیل از راه دور تا زمانی که این مدرک را دارید، از جستجوی کار با یک تجارت محلی منع می‌شوید. کل مراحل به صورت آنلاین انجام می شود و می توانید از اینجا در صفحه رسمی دولت درخواست دهید. آیا می توانم ویزای عشایری دیجیتال برمودا را تمدید کنم؟ بله. گواهی اقامت برای پروژه برمودا برای یک سال تمدید می شود. تحت شرایط خاصی قابل تمدید است. یک درخواست جدید باید ارسال شود؛ تمدید تضمینی نیست و به صورت خودکار نیست. هر کسی که به یک دوره بیش از 12 ماه نیاز دارد باید برای اجازه اقامت اقدام کند. دوره 12 ماهه گواهی Work From Bermuda از تاریخ صدور شروع می شود.

طول اعتبار

1 سال

مدت فرایند

روز ماه

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

تبدیل به اقامت دائم

پیچیدگی

کم

هزینه دولتی

263دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

حداقل 18 سال سن داشته باشید و هزینه درخواست را بپردازید. به جرمی در برمودا یا جاهای دیگر محکوم نشده باشید. در مورد یک کارگر از راه دور، با یک شرکت قانونی یا شرکت خودتان که در خارج از برمودا ثبت شده و فعال است، کار کنید. مدارک ثبت نام در یک برنامه تحقیقاتی، کارشناسی، کارشناسی ارشد یا دکترا، در مورد دانشجو. دارایی قابل توجه و/یا منبع مستمر درآمد سالانه.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

مدرک اشتغال یا مدرک ثبت نام در مدرسه. اسکن رنگی صفحه عکس پاسپورت شما. اسکن رنگی اطلاعات ویزا تمام اسناد پشتیبانی نیز باید به زبان انگلیسی باشد. اثبات پوشش بیمه درمانی معتبر.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت طولانی مدت با ویزای عشایری دیجیتال برمودا در کشور برمودا
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights