ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت طولانی مدت با ویزای طولانی مدت در کشور کوراسائو, هلند

از ایران به کوراسائو, هلند

توضیحات

فقط در صورتی می توانید برای ویزای طولانی مدت درخواست دهید که برای اجازه اقامت نیز درخواست داده باشید. همیشه باید درخواست خود را شخصا ارسال کنید. کودکان زیر 18 سال نیز باید شخصاً درخواست دهند. مدارک زیر را به همراه داشته باشید. برای هر مدرک باید اصل و یک فتوکپی به همراه داشته باشید. سفارت یا کنسولگری نمی توانند برای شما فتوکپی تهیه کنند.

طول اعتبار

90 روز ماه(های)

مدت فرایند

- ماه ها)

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

تبدیل به اقامت دائم

پیچیدگی

متوسط

هزینه دولتی

بر اساس ملیتدلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

شما باید یک پاسپورت یا سند مسافرتی دیگر حاوی حداقل دو صفحه خالی ارائه دهید. باید حداقل 3 ماه پس از خروج از بخش های کارائیب پادشاهی معتبر باشد. شما باید بتوانید ثابت کنید که در کشوری که از آن درخواست می کنید اقامت قانونی دارید. برای این کار می توانید پاسپورت، اجازه اقامت یا ویزا خود را نشان دهید.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

هنگامی که درخواست خود را ارسال می کنید، باید پاسپورت خود را نیز ارسال کنید. اگر به مدرکی نیاز دارید که گذرنامه شما در اختیار سفارت یا کنسولگری است، یک فتوکپی اضافی همراه خود داشته باشید. سفارت یا کنسولگری فتوکپی را رایگان برای شما مهر می کند. عکسی با شرایط هلندی برای عکس پاسپورت بیاورید. فتوکپی نامه از اداره مهاجرت: آیا درخواست اجازه اقامت شما توسط اداره مهاجرت محلی تایید شده است؟ اگر چنین است، باید یک فتوکپی از نامه ای که حامی خود دریافت کرده است ارسال کنید. شما باید فرم تکمیل شده درخواست ویزای کارائیب را ارسال کنید. شما باید در حین قرار ملاقات با حضور افسر کنسولی فرم را امضا کنید.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت طولانی مدت با ویزای طولانی مدت در کشور کوراسائو, هلند
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights