ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت دائم با ویزای سرمایه گذار اقامت دائم پاراگوئه در کشور پاراگوئه

از ایران به پاراگوئه

توضیحات

برنامه اقامت دائم پاراگوئه به شما این امکان را می دهد که با سرمایه گذاری 70000 دلار آمریکا در این کشور اقامت دائم پاراگوئه را دریافت کنید. برای واجد شرایط بودن برای برنامه ویزای سرمایه گذار، باید: شهروند کشوری باشید که با پاراگوئه موافقت نامه ویزای متقابل دارد. 70000 دلار سرمایه گذاری کنید. USD در یک کسب و کار پاراگوئه یا املاک و مستغلات. یک طرح تجاری ارائه کنید که نشان می دهد چگونه از سرمایه گذاری برای ایجاد شغل یا ایجاد فعالیت اقتصادی در پاراگوئه استفاده می کنید. هنگامی که مبلغ مورد نیاز را سرمایه گذاری کردید، به شما اقامت دائم در پاراگوئه اعطا می شود. همچنین برای شما یک شناسه مالیاتی صادر می شود که برای همه ساکنان پاراگوئه لازم است. همچنین می توانید در صورت دریافت اقامت موقت ابتدا اقامت دائم پاراگوئه را دریافت کنید و پس از دو سال برای مجوز دائم درخواست دهید. اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر هستید. برای برنامه ویزای سرمایه گذار، لطفا با یک وکیل مهاجرت واجد شرایط تماس بگیرید.

طول اعتبار

مادام العمر

مدت فرایند

6-8 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

36 ماه

تبدیل به اقامت دائم

2 ماه)

پیچیدگی

کم

هزینه دولتی

260دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

شما نیاز به پاسپورتی دارید که حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد. شما باید یک شرکت در پاراگوئه راه اندازی کنید. شما باید یک سرمایه گذاری به مبلغ 150,000,000 PYG (27,500 دلار آمریکا) انجام دهید. باید شخصیت خوبی داشته باشی شما باید در سلامت کامل باشید. شما تمام قوانین کشور را رعایت خواهید کرد. باید هزینه ویزا را پرداخت کنید.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

اصل و فتوکپی پاسپورت. اصل گواهی ترخیص پلیس. اصل یا کپی گواهی شده شناسنامه (در صورت وجود). اصل یا کپی گواهی ازدواج (در صورت وجود). اصل معرفی نامه بانکی (حداکثر 6 ماه). سوگندنامه ای که تأیید می کند متقاضی از قوانین کشور تبعیت می کند که توسط سردفتر امضا شده است. اسنادی که تایید کننده تاسیس و سرمایه شرکت است. گواهی اینترپل صادر شده توسط دفتر منطقه ای در آسونسیون پاراگوئه. گواهی زندگی و سکونت صادره از کلانتری حوزه قضایی. سوابق پلیس یا دادگاه کشور کشور مبدا شما. گواهی سلامت از کشور مبدا یا آخرین اقامتگاه. ویزای توریستی کنسولی (در صورت وجود).

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت دائم با ویزای سرمایه گذار اقامت دائم پاراگوئه در کشور پاراگوئه
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights