ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت دائم با ویزای سرمایه گذاری EB5 (مرکز منطقه ای) در کشور ایالات متحده-ویرجین-جزایر

از ایران به ایالات متحده-ویرجین-جزایر

توضیحات

بر اساس این برنامه، کارآفرینان (و همسران و فرزندان مجرد آنها زیر 21 سال) در صورت کسب درآمد 500000 دلاری در یک شرکت تجاری در جزایر ویرجین ایالات متحده واجد شرایط درخواست گرین کارت (اقامت دائم) هستند. و و برنامه ریزی برای ایجاد یا حفظ 10 شغل دائمی دائمی برای کارگران واجد شرایط جزیره ویرجین ایالات متحده در فرآیند درخواست TEA (منطقه اشتغال هدفمند) 1. مدارک لازم را جمع آوری کنید و سرمایه گذاری را به امانی انتقال دهید. فرم درخواست I-5262 را ارسال کنید. پس از تصویب فرم I-526 درخواست، یا: 4. پس از تایید دادخواست، معاینه کامل پزشکی و مصاحبه5. ویزای سرمایه گذار EB5 (مرکز منطقه ای) صادر می شود توجه: پس از تایید فرم I-485 یا پذیرش در جزایر ویرجین ایالات متحده با ویزای مهاجرتی EB-5، سرمایه گذار EB-5 (مرکز منطقه ای) و خانواده مشتق شده به اعضا برای یک دوره 2 ساله اقامت دائم مشروط داده می شود.

طول اعتبار

24 ماه

مدت فرایند

12-14 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

5 سال

تبدیل به اقامت دائم

5 سال

پیچیدگی

متوسط

هزینه دولتی

حدود 4525 دلار آمریکادلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

متقاضیان باید پاسپورت معتبر داشته باشند همه سرمایه گذاران EB-5 باید در یک شرکت تجاری جدید سرمایه گذاری کنند. باید یک طرح تجاری برای ایجاد یا حفظ 10 شغل تمام وقت دائمی برای کارگران واجد شرایط ایالات متحده در TEA (منطقه استخدامی هدفمند) داشته باشید، مشاغل می توانند مستقیم یا القایی باشند. TEA شامل یک منطقه روستایی یا مکانی است که دارای بیکاری بالا است. متقاضی باید گواهی پزشکی و شخصیت خوب را همراه با گزارش پلیس ارائه دهد.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

گذرنامه فعلی یا سایر مدارک شناسایی معتبر مسافرتی یک گزارش پلیس با گواهی شخصیت خوب و گزارش پزشکی شواهدی مبنی بر اینکه شما سرمایه گذاری کرده اید یا به طور فعال در حال سرمایه گذاری در یک شرکت تجاری جدید "به منظور سود" هستید، در مدارک TEA (منطقه استخدامی هدفمند) اینکه شما در مدیریت شرکت تجاری جدید مشغول هستید یا خواهید بود شواهدی مبنی بر اینکه شما سرمایه گذاری کرده اید یا به طور فعال در فرآیند سرمایه گذاری 500000 دلار هستید و از راه های قانونی به دست آمده است. موقعیت های زمانی برای کارمندان واجد شرایط در TEA (منطقه استخدامی هدفمند). اگر کارمندان مورد نیاز قبلاً استخدام نشده اند، باید یک طرح تجاری جامع ارائه دهید که نشان دهنده آن باشد. شواهدی مبنی بر اینکه تعداد کارمندان موجود در حداقل سطح قبل از سرمایه گذاری برای مدت حداقل 2 سال حفظ می شود یا خواهد بود. ارائه فتوکپی از سوابق مالیاتی

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت دائم با ویزای سرمایه گذاری EB5 (مرکز منطقه ای) در کشور ایالات متحده-ویرجین-جزایر
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights