ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت دائم با ویزای سرمایه گذاری املاک و مستغلات در کشور نیکاراگوئه

از ایران به نیکاراگوئه

توضیحات

شما می توانید با سرمایه گذاری در املاک و مستغلات اقامت بگیرید. خرید املاک و مستغلات: یک سرمایه گذار می تواند املاک و مستغلات را در نیکاراگوئه با حداقل ارزش 100000 دلار آمریکا خریداری کند. مراحل درخواست: مرحله 1: برای خرید فرم پروسه مهاجرت که هزینه آن 50 دلار کانادا است، باید به اداره کل مهاجرت و مهاجرت مراجعه کنید. مرحله 3: منتظر بمانید تا افسر پنجره با شما تماس بگیرد تا تمام موارد مورد نیاز را دریافت کنید. مرحله 4: منتظر باشید تا توسط DGME مجوز اقامتگاه به شما اطلاع داده شود، پس از اطلاع شما باید هزینه مربوطه را لغو کنید و برای مدرک هویتی عکس بگیرید.

طول اعتبار

60 ماه

مدت فرایند

4-6 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

58 ماه

تبدیل به اقامت دائم

2 ماه)

پیچیدگی

کم

هزینه دولتی

195دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

شما نیاز به پاسپورتی دارید که حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد. شما باید 100000 دلار آمریکا از طریق خرید املاک و مستغلات در کشور سرمایه گذاری کنید. سرمایه گذاری شما باید توسط وزارت صنعت و ترویج تجارت (MIFIC) تأیید شود. باید شخصیت خوبی داشته باشی شما باید در سلامت کامل باشید.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

فرم درخواست. نامه درخواست اقامت، خطاب به اداره کل مهاجرت و مهاجرت. اصل سالم و فتوکپی پاسپورت (اعتبار کمتر از 6 ماه). دو قطعه عکس در اندازه پاسپورت (ارتفاع ۴ و نیم در عرض ۳ و نیم)، پس‌زمینه سفید، بدون عینک، کلاه، کلاه، گوش و جلو باز. گواهی تولد یا تابعیت، صادر شده توسط مقام صلاحیتدار کشور مبدأ شما، برحسب مورد، به طور مقتضی یا تایید شده است. گواهی سوءپیشینه کیفری صادر شده توسط مقام صلاحیتدار کشور مبدا یا اقامتگاه در سه سال اخیر که توسط کنسولگری نیکاراگوئه، وزارت امور خارجه کشور مبدأ و وزارت امور خارجه تایید شده باشد. در نیکاراگوئه کودکان زیر 18 سال از این شرط معاف هستند. گواهی سلامت، صادر شده توسط مقام صلاحیتدار کشور مبدا یا اقامت قبلی شما، تایید شده یا تایید شده، یا از مقامات بهداشتی نیکاراگوئه. گواهی ثبت سرمایه گذاری صادره از وزارت صنعت و ترویج تجارت (MIFIC). رونوشت مصدق اساسنامه یا اعلامیه شرکت به عنوان تاجر ثبت شده در دفتر ثبت تجارت. فتوکپی ثبت تجاری شهرداری. پرداخت بدهی اداره کل درآمد. ثبت منحصر به فرد مالیات دهندگان (RUC). دو پروفورم از ارزش بلیط رفت و برگشت به کشور خود را از دو شرکت هواپیمایی مختلف ارائه دهید که به اداره کل مهاجرت و مهاجرت واریز می شود. به طور استثنایی، ممکن است اسناد اضافی درخواست شود. (ماده 63 شماره 7 آیین نامه قانون 761 قانون مهاجرت و اتباع بیگانگان عمومی).

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت دائم با ویزای سرمایه گذاری املاک و مستغلات در کشور نیکاراگوئه
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights