ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت دائم با ویزای بازنشستگی (Pensionado) در کشور پاناما

از ایران به پاناما

توضیحات

اگر می خواهید در پاناما بازنشسته شوید، می توانید برای ویزای Pensionado درخواست دهید. این ویزا به خارجیانی که مایل به مهاجرت به پاناما هستند و حداقل 1000 دلار آمریکا در ماه درآمد مادام العمر دارند، اقامت دائم پاناما را اعطا می کند. اگرچه اغلب از آن به عنوان برنامه بازنشستگی یاد می شود، اما این ویزا برای افراد بالای 18 سال در دسترس است. این ویزا به شما اجازه اقامت نامحدود در پاناما را می دهد، مشروط بر اینکه حداقل یک روز و سالی یک بار به این کشور سفر کنید. برای جلوگیری از ابطال اقامت دائم خود، نباید برای دوره های زمانی بیشتر از 24 ماه کشور را ترک کنید.

طول اعتبار

مادام العمر

مدت فرایند

6-8 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

تبدیل به اقامت دائم

2 ماه)

پیچیدگی

کم

هزینه دولتی

800دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

به پاسپورت معتبر نیاز دارید. شما برای بقیه عمر خود به درآمد ماهانه حداقل 1000 دلار آمریکا نیاز دارید. منبع درآمد ماهانه شما باید مستمری یا مستمری توسط یک دولت، شرکت یا بیمه خارجی باشد. یا، شما به درآمد ماهانه 750 دلار آمریکا و حداقل سرمایه گذاری 100000 دلار آمریکا در املاک پاناما نیاز دارید. باید شخصیت خوبی داشته باشی شما باید در سلامت کامل باشید.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

اصل و فتوکپی پاسپورت. اسنادی که وضعیت بازنشستگی را تأیید می کند. اصل گواهی ترخیص پلیس. اصل یا کپی گواهی شده شناسنامه (در صورت وجود). اصل یا کپی گواهی ازدواج (در صورت وجود). گواهی پزشکی. سوگندنامه حمایت از افراد تحت تکفل. استشهاد در خصوص سوابق کیفری. مدرکی که وضعیت شما را به عنوان یک بازنشسته یا مستمری بگیر توسط دولت های خارجی یا شرکت های خصوصی تایید می کند و شما یک درآمد منظم ماهانه دریافت می کنید. اگر مستمری از یک شرکت خصوصی است، مدارکی که نشان می دهد شرکت در حال فعالیت است (گواهی وجود صادر شده از مرجع مربوطه)، با پنج کوپن آخر یا رسید پرداخت مستمری و نامه ای از شرکت که تأیید می کند شما هستید. دریافت مستمری دائم و مبلغ کل.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت دائم با ویزای بازنشستگی (Pensionado) در کشور پاناما
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights