ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت دائم با ویزای بازنشستگی در کشور گواتمالا

از ایران به گواتمالا

توضیحات

اتباع خارجی که بازنشسته هستند و مستمری کافی از خارج دریافت می کنند، واجد شرایط اقامت دائم هستند. شما نمی توانید با این ویزا در کشور مشغول به کار شوید، اما ممکن است کسب و کار خود را اداره کنید یا دارایی داشته باشید که درآمد کسب کند.

طول اعتبار

24 ماه

مدت فرایند

4-6 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

34 ماه

تبدیل به اقامت دائم

2 ماه)

پیچیدگی

کم

هزینه دولتی

حداکثر 400دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

شما به پاسپورتی با حداقل 6 ماه اعتبار نیاز دارید. شما به درآمد ماهانه حداقل 1000 دلار نیاز دارید. شما به صورت های مالی یک ضامن گواتمالایی نیاز دارید. شما نیاز به مدرکی دال بر سپرده گذاری های انجام شده به بانک های داخلی از خارج دارید. باید رفتار خوبی داشته باشی

به چه مدارکی نیاز دارید؟

فرم درخواست ویزا اصل پاسپورت و فتوکپی کامل هر صفحه در پاسپورت به محضر وکیل. گواهی اعتبار پاسپورت شما که توسط سفارت یا کنسولگری کشور شما صادر شده و توسط مقامات گواتمالا مهر شده است. یک سوابق کیفری پاک از کشور محل اقامت قبلی شما. اسناد هویتی و صورت های مالی یک ضامن گواتمالایی، که می تواند یک شخص یا یک سازمان باشد. مدرک تایید شده مبنی بر درآمد تضمین شده ماهانه حداقل 1000 دلار آمریکا برای متقاضی و 200 دلار آمریکا برای هر فرد وابسته. این می تواند از درآمد بازنشستگی یا سرمایه گذاری دولتی یا خصوصی ایجاد شود. شواهدی مبنی بر سپرده گذاری به بانک های داخلی از خارج از کشور. تمام اسنادی که به زبان اسپانیایی نیستند باید توسط مترجم قسم خورده و نسخه ترجمه شده توسط دولت گواتمالا ترجمه شوند.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت دائم با ویزای بازنشستگی در کشور گواتمالا
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights