ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت دائم با ویزای اقامت مهاجر ماهر در کشور نیوزلند

از ایران به نیوزلند

توضیحات

افرادی که مهارت های لازم برای کمک به رشد اقتصادی نیوزلند را دارند می توانند برای این ویزا اقدام کنند. قبل از اینکه بتوانیم شما را برای درخواست دعوت کنیم، ابتدا باید یک بیانیه علاقه (EOI) را برای ما ارسال کنید و به ما بگویید شغل خود در نیوزیلند، تجربه کاری و مدارک تحصیلی خود را به ما بگویید. اگر ابراز علاقه شما موفقیت آمیز باشد، به شما این فرصت را می دهیم که برای زندگی و کار در نیوزلند به طور نامحدود درخواست دهید. فرآیند درخواست: ارسال یک ابراز علاقه (EOI) به وزارت نیوزلند دریافت دعوتنامه برای درخواست ارسال درخواست برای اقامت دریافت تصمیم

طول اعتبار

مادام العمر

مدت فرایند

در عرض 36 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

48 ماه

تبدیل به اقامت دائم

1 ماه)

پیچیدگی

متوسط

هزینه دولتی

حداکثر 1200 (متفاوت است)دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

شما باید پاسپورت معتبر داشته باشید. شما باید شخصیت و سلامت خوبی داشته باشید. شما باید نتایج آزمون زبان قابل قبولی مانند آیلتس ارائه دهید. سن شما باید 55 سال یا کمتر باشد. برای انجام این کار باید دارای تخصص، تخصص فنی یا مدیریت و صلاحیت های مرتبط و/یا تجربه کاری باشید و حداقل آستانه دستمزد را برآورده کنید. مدرک شما باید واجد شرایط محاسبه امتیاز باشد. برای ادامه درخواست، باید Expression of Interest را ارسال کنید و دعوتنامه درخواست را دریافت کنید.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

عدد عکس سایز پاسپورت کپی پاسپورت کپی شناسنامه. گواهی ترخیص پلیس نتایج رادیوگرافی قفسه سینه و معاینه پزشکی. نتایج آزمون زبان انگلیسی قابل قبول برای اطلاعات بیشتر لینک را بررسی کنید. قرارداد استخدام. اثبات صلاحیت تحصیلی برای اطلاعات دقیق لینک را بررسی کنید. گزارشی از سازمان صلاحیت‌های نیوزلند (NZQA) که هر مدرکی را تأیید می‌کند که در فهرست مدارک شناسایی یا معافیت ما نیست. مراجع، فیش حقوقی، سوابق مالیاتی یا قراردادهایی که تجربه کاری شما را تایید می کند. اسناد اضافی ممکن است بر اساس موارد مورد نیاز باشد.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت دائم با ویزای اقامت مهاجر ماهر در کشور نیوزلند
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights