ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت دائم با ویزاهای مهاجرتی در کشور آفریقای جنوبی

از ایران به آفریقای جنوبی

توضیحات

درخواست های اقامت دائم در آفریقای جنوبی بر اساس بخش 26 (اجازه اقامت مستقیم) و بخش 27 (اجازه اقامت بر اساس سایر دلایل) قانون مهاجرت 2002 (قانون شماره 13 سال 2002) در نظر گرفته می شود و با مقررات 33 مطابقت دارد. از مقررات مهاجرت از نظر اعطای مجوزهای اقامت دائم، تاکید بر مهاجرانی است که در موقعیتی هستند که می توانند سهم معناداری در گسترش پایگاه اقتصادی آفریقای جنوبی داشته باشند. مجوزهای اقامت مستقیم این دسته از مجوزها برای خارجیانی که بر اساس مجوز کار حداقل پنج سال در آفریقای جنوبی اقامت داشته اند، همسران آنها و همچنین برای وابستگان شهروندان آفریقای جنوبی / دارندگان مجوز اقامت دائم اعمال می شود. مجوزهای دیگر این دسته از مجوزها برای خارجی هایی اعمال می شود که: دارای پیشنهاد کار دائمی در آفریقای جنوبی هستند. یا مهارت ها و صلاحیت های استثنایی داشته باشند. قصد راه اندازی کسب و کار در آفریقای جنوبی را دارید. از نظر بخش 27 (ج) قانون پناهندگان واجد شرایط به عنوان پناهنده باشند. واجد شرایط بودن به عنوان افراد بازنشسته از نظر مالی مستقل هستند. خویشاوندان (از نظر بیولوژیکی یا قضایی) یک شهروند / دارنده مجوز اقامت دائم آفریقای جنوبی هستند.

طول اعتبار

مادام العمر

مدت فرایند

10-12 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

60 ماه

تبدیل به اقامت دائم

2 ماه)

پیچیدگی

کم

هزینه دولتی

864دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

شما باید در رده مجوز اقامت مستقیم یا مجوز اقامت بر اساس دلایل دیگر قرار بگیرید. شما نیاز به اجازه اقامت موقت دارید (در صورت وجود). باید شخصیت خوبی داشته باشی باید هزینه پردازش پرداخت کنید.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

فرم BI-947. مجموعه کاملی از اثر انگشت گواهی ازدواج / سند رابطه زناشویی (در صورت وجود). حکم طلاق/ مدرک جدایی قانونی (در صورت وجود). اثبات حضانت یک خردسال (در صورت وجود). گواهی فوت برای همسر متوفی (در صورت وجود). رضایت والدین در مورد خردسالان. اثبات فرزندخواندگی قضایی یک خردسال (در صورت وجود). گواهی نامه ترخیص پلیس برای همه کشورهایی که از تاریخ تولد 18 سالگی خود به مدت یک سال یا بیشتر در آنها اقامت داشته اید. یک مجوز اقامت موقت معتبر (اگر قبلاً در آفریقای جنوبی هستید).

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت دائم با ویزاهای مهاجرتی در کشور آفریقای جنوبی
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights