مشتریان ما چه کسانی هستند؟

ما با صاحبان موفق کسب و کار در ایران و یا افراد دارای توانایی مالی نقد برای خرید بیزنس در خارج از کشور کار می کنیم. حداقل قیمت خدمات ما 6000 یورو می باشد.

صاحبان کسب و کار

صاحبان کسب و کار فارسی زبان که سابقه مدیریت موفق شرکت در کشور خویش را داشته و الان به دنبال استفاده از فرصت های ناشی از راه اندازی شرکت یا حرید کسب و کار مشاله با کار خود در کشور اروپایی برای دسترسی بهتر به تامین کننده، مشتری، خدمات بانکی و اخذ اقامت و شهروندی هستند. اصناف تجار، پزشکان موفق، وارد کنندگان و صادر کنندگان جز این دسته هستند.

سرمایه گذاران

افرادی که با داشتن سرمایه به دنبال مزایای زندگی راحت، راه اندازی و خرید کسب و کاری سود ده در کشوری پیشرفته می باشند. حداقل توانایی سرمایه گذاری 500 هزار دلاری دارند.

Search
Close this search box.

ما تمامی قراردادها و نامه‌نگاری‌های رسمی شما را از لحاظ حقوقی به دقت بررسی می‌کنیم تا اطمینان حاصل شود که تمامی اسناد مطابق با قوانین و مقررات مربوطه تنظیم شده‌اند. خدمات ما شامل تهیه و بررسی قراردادهای تجاری، توافق‌نامه‌ها، اسناد حقوقی و نامه‌نگاری‌های رسمی، مذاکره و اصلاح قراردادها و مشاوره حقوقی در زمینه‌های مختلف است. تیم حقوقی ما با تجربه و تخصص بالا، شما را در تهیه و تدوین قراردادهای قانونی، توافق‌نامه‌ها و نامه‌های رسمی همراهی می‌کند. این خدمات به شما کمک می‌کند تا از مشکلات حقوقی پیشگیری کرده و از حقوق و منافع خود به بهترین شکل محافظت نمایید.

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

بررسی حقوقی قراردادها و نامه‌نگاری‌های رسمی
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ