مشتریان ما چه کسانی هستند؟

ما با صاحبان موفق کسب و کار در ایران و یا افراد دارای توانایی مالی نقد برای خرید بیزنس در خارج از کشور کار می کنیم. حداقل قیمت خدمات ما 6000 یورو می باشد.

صاحبان کسب و کار

صاحبان کسب و کار فارسی زبان که سابقه مدیریت موفق شرکت در کشور خویش را داشته و الان به دنبال استفاده از فرصت های ناشی از راه اندازی شرکت یا حرید کسب و کار مشاله با کار خود در کشور اروپایی برای دسترسی بهتر به تامین کننده، مشتری، خدمات بانکی و اخذ اقامت و شهروندی هستند. اصناف تجار، پزشکان موفق، وارد کنندگان و صادر کنندگان جز این دسته هستند.

سرمایه گذاران

افرادی که با داشتن سرمایه به دنبال مزایای زندگی راحت، راه اندازی و خرید کسب و کاری سود ده در کشوری پیشرفته می باشند. حداقل توانایی سرمایه گذاری 500 هزار دلاری دارند.

Search
Close this search box.

ما تمامی مراحل اخذ اقامت برای شما، پرسنل و خانواده‌تان در اروپا را بر عهده می‌گیریم. از انتخاب کشور مناسب برای اقامت گرفته تا تهیه و تکمیل مدارک مورد نیاز و پیگیری درخواست‌های اقامتی، همه را برای شما انجام می‌دهیم. هدف ما این است که شما بدون دغدغه و نگرانی، زندگی جدیدی را در اروپا آغاز کنید و از تمامی مزایای زندگی در این قاره بهره‌مند شوید.

فرآیند اخذ اقامت می‌تواند پیچیده و پر از چالش باشد، اما تیم ما با تجربه و تخصص خود این مسیر را برای شما هموار می‌کند. ما به شما در انتخاب بهترین کشور و شهر برای اقامت کمک می‌کنیم، با توجه به نیازها و شرایط شما بهترین راه‌حل‌ها را پیشنهاد می‌دهیم. از تهیه مدارک و ترجمه آن‌ها تا پر کردن فرم‌های مختلف و پیگیری درخواست‌ها در ادارات مهاجرت، ما همه چیز را برای شما انجام می‌دهیم. با خدمات ما، شما می‌توانید با اطمینان و آرامش خاطر، زندگی جدید خود را در اروپا آغاز کنید و از تمامی فرصت‌ها و امکانات موجود بهره‌مند شوید.

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت شما، پرسنل و خانواده در اروپا
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ