مشتریان ما چه کسانی هستند؟

ما با صاحبان موفق کسب و کار در ایران و یا افراد دارای توانایی مالی نقد برای خرید بیزنس در خارج از کشور کار می کنیم. حداقل قیمت خدمات ما 6000 یورو می باشد.

صاحبان کسب و کار

صاحبان کسب و کار فارسی زبان که سابقه مدیریت موفق شرکت در کشور خویش را داشته و الان به دنبال استفاده از فرصت های ناشی از راه اندازی شرکت یا حرید کسب و کار مشاله با کار خود در کشور اروپایی برای دسترسی بهتر به تامین کننده، مشتری، خدمات بانکی و اخذ اقامت و شهروندی هستند. اصناف تجار، پزشکان موفق، وارد کنندگان و صادر کنندگان جز این دسته هستند.

سرمایه گذاران

افرادی که با داشتن سرمایه به دنبال مزایای زندگی راحت، راه اندازی و خرید کسب و کاری سود ده در کشوری پیشرفته می باشند. حداقل توانایی سرمایه گذاری 500 هزار دلاری دارند.

Search
Close this search box.

خرید کارگاه تولیدی

شرکت تولید کننده و بازسازی کابینت در کانادا - اخذ اقامت کانادا
رعنا عسگری

شرکت تولید کننده و بازسازی کابینت در کانادا – اخذ اقامت کانادا

فرصت سرمایه‌گذاری در شرکت کابینت‌سازی کانادا با 39 سال سابقه و درآمد سالانه 782,741 دلار کانادا. این کسب و کار شامل طراحی، تولید و نصب کابینت‌های سفارشی است و در بازار رو به رشد با ارزش 3.5 میلیارد دلار فعالیت می‌کند. مزایای اصلی شامل نمایشگاه برتر، پایگاه مشتری وفادار و امکان اخذ اقامت کانادا برای سرمایه‌گذار است. قیمت پیشنهادی 450,000 دلار کانادا با جریان نقدی 157,200 دلار. این سرمایه‌گذاری ترکیبی از سودآوری بالا و فرصت اقامت در کانادا را ارائه می‌دهد.

کارگاه تولید کننده محصولات فلزی در کانادا – اقامت کانادا
رعنا عسگری

کارگاه تولید کننده محصولات فلزی در کانادا – اقامت کانادا

کارگاه تولید محصولات فلزی در کانادا با 43 سال سابقه برای فروش. مشخصات کلیدی:
قیمت: 890,000 دلار کانادا
درآمد سالانه: 1.5 میلیون دلار
موقعیت: انتاریو
مشتریان: شرکت‌های معتبر مانند یاماها
مزایا: تجهیزات مدرن، موقعیت استراتژیک، امکان اخذ اقامت
ریسک‌ها: نوسانات قیمت مواد اولیه، رقابت خارجی
فرصتی مناسب برای سرمایه‌گذاری و اقامت در کانادا.

کارگاه تولید و ساخت محصولات فلزی در کانادا - اخذ اقامت کانادا
رعنا عسگری

کارگاه تولید و ساخت محصولات فلزی در کانادا – اخذ اقامت کانادا

فرصت سرمایه‌گذاری در کارگاه تولید و ساخت محصولات فلزی در کانادا با ۴۳ سال سابقه و درآمد سالانه ۱.۵ میلیون دلار کانادا، واقع در انتاریو. این کسب‌وکار با ارائه خدمات متنوع فلزکاری و داشتن تجهیزات پیشرفته، پتانسیل سودآوری بالایی دارد و امکان اخذ اقامت دائم کانادا را نیز فراهم می‌کند. قیمت پیشنهادی ۸۹۰,۰۰۰ دلار کانادا است و شامل فضای کارگاهی به مساحت ۱۸,۰۰۰ فوت مربع و ۱۴ کارمند می‌شود. این فرصت مناسب برای سرمایه‌گذارانی است که به دنبال کسب و کار پایدار و اقامت در کانادا هستند.

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

خرید کارگاه ماشین کاری کانادا- سرمایه گذاری در کانادا
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ