مشتریان ما چه کسانی هستند؟

ما با صاحبان موفق کسب و کار در ایران و یا افراد دارای توانایی مالی نقد برای خرید بیزنس در خارج از کشور کار می کنیم. حداقل قیمت خدمات ما 6000 یورو می باشد.

صاحبان کسب و کار

صاحبان کسب و کار فارسی زبان که سابقه مدیریت موفق شرکت در کشور خویش را داشته و الان به دنبال استفاده از فرصت های ناشی از راه اندازی شرکت یا حرید کسب و کار مشاله با کار خود در کشور اروپایی برای دسترسی بهتر به تامین کننده، مشتری، خدمات بانکی و اخذ اقامت و شهروندی هستند. اصناف تجار، پزشکان موفق، وارد کنندگان و صادر کنندگان جز این دسته هستند.

سرمایه گذاران

افرادی که با داشتن سرمایه به دنبال مزایای زندگی راحت، راه اندازی و خرید کسب و کاری سود ده در کشوری پیشرفته می باشند. حداقل توانایی سرمایه گذاری 500 هزار دلاری دارند.

Search
Close this search box.

خرید هتل

هتلی در نورنبرگ آلمان- سرمایه گذاری در آلمان -بایرن
رعنا عسگری

هتلی در نورنبرگ آلمان- سرمایه گذاری در آلمان -بایرن

هتل اسکاندیک نورنبرگ سنترال، یک فرصت سرمایه‌گذاری جذاب در بایرن آلمان است. این هتل ۳ ستاره با ۳۱۱ اتاق، در مرکز شهر نورنبرگ واقع شده و دارای امکانات مدرن از جمله سالن اجتماعات، استخر و رستوران است. صنعت هتلداری آلمان با رشد سالانه ۲٪ و درآمد ۳۰ میلیارد یورویی، پتانسیل بالایی دارد. مزایای این سرمایه‌گذاری شامل موقعیت استراتژیک، امکانات به‌روز و اعتبار برند اسکاندیک است. ریسک‌هایی مانند رقابت و نوسانات اقتصادی نیز وجود دارد. این فرصت می‌تواند برای سرمایه‌گذاران خارجی علاقه‌مند به ورود به بازار هتلداری آلمان جذاب باشد.

خرید هتل و سرمایه گذاری در لهستان - کراکوف
رعنا عسگری

خرید هتل و سرمایه گزاری در لهستان – کراکوف

هتل رادیسون بلو کراکوف، یک فرصت سرمایه‌گذاری جذاب در صنعت هتلداری رو به رشد لهستان است. این هتل 5 ستاره با 196 اتاق در موقعیت عالی کراکوف قرار دارد و با قیمت 390,000 یورو برای فروش عرضه شده است. مزایای این سرمایه‌گذاری شامل موقعیت مکانی عالی، برند معتبر بین‌المللی و پتانسیل رشد بازار است. علاوه بر این، امکان اخذ اقامت لهستان برای سرمایه‌گذاران خارجی وجود دارد. البته ریسک‌هایی مانند رقابت فزاینده و نوسانات اقتصادی نیز باید در نظر گرفته شود. برای اطلاعات بیشتر، تماس با شماره 88783682(021) توصیه می‌شود.

خرید هتل آپارتمان در آلمان بایرن
رعنا عسگری

خرید هتل آپارتمان در آلمان بایرن

این فرصت سرمایه‌گذاری مربوط به خرید یک هتل آپارتمان لوکس در بایرن آلمان است. صنعت هتلداری در آلمان و به‌ویژه در بایرن رشد قابل توجهی داشته و چشم‌انداز مثبتی دارد. این هتل آپارتمان شامل امکانات متنوعی از جمله اتاق مدیریت، سالن رویداد، آشپزخانه مجهز و آپارتمان‌های دو خوابه است. قیمت پیشنهادی 390,000 یورو است و مزایایی چون موقعیت استراتژیک، تجهیزات به‌روز و پتانسیل رشد درآمد را داراست. علاوه بر این، امکان اخذ اقامت آلمان از طریق این سرمایه‌گذاری وجود دارد. البته ریسک‌هایی مانند رقابت فزاینده و نوسانات اقتصادی نیز باید در نظر گرفته شود. برای اطلاعات بیشتر، تماس با کارشناسان توصیه شده است.

خرید هتل در کراکف لهستان
رعنا عسگری

خرید هتل در کراکف لهستان

هتل زیبا و مجهز با 27 اتاق در کراکف لهستان
هتل سودآور با نظرات مثبت مشتریان
قیمت پیشنهادی: 585,520 یورو
امکان اخذ اقامت اتحادیه اروپا برای سرمایه گذاران خارجی
این فرصت سرمایه گذاری در یکی از مقاصد محبوب گردشگری لهستان واقع شده و پتانسیل بازدهی مناسبی دارد. با این حال ریسک هایی مانند نوسانات نرخ ارز و ریسک های سیاسی و اقتصادی نیز وجود دارد.

هتل و رستوران زیبا در La Fleche برای فروش
رعنا عسگری

هتل زیبا درلهستان برای فروش

فروش هتل در منطقه توریستی ورشو، لهستان با قیمت €108,000. این هتل 644 متر مربعی شامل امکانات متنوع است. صنعت هتلداری لهستان با رشد سالانه 5% روبروست. مزایا شامل بازدهی بالا، امکان اقامت در لهستان و رشد بازار است. ریسک‌ها شامل نوسانات بازار و رقابت شدید می‌باشد.

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

فروش ساختمان قابل تبدیل به هتل در مرکز شهر ورشو
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ