مشتریان ما چه کسانی هستند؟

ما با صاحبان موفق کسب و کار در ایران و یا افراد دارای توانایی مالی نقد برای خرید بیزنس در خارج از کشور کار می کنیم. حداقل قیمت خدمات ما 6000 یورو می باشد.

صاحبان کسب و کار

صاحبان کسب و کار فارسی زبان که سابقه مدیریت موفق شرکت در کشور خویش را داشته و الان به دنبال استفاده از فرصت های ناشی از راه اندازی شرکت یا حرید کسب و کار مشاله با کار خود در کشور اروپایی برای دسترسی بهتر به تامین کننده، مشتری، خدمات بانکی و اخذ اقامت و شهروندی هستند. اصناف تجار، پزشکان موفق، وارد کنندگان و صادر کنندگان جز این دسته هستند.

سرمایه گذاران

افرادی که با داشتن سرمایه به دنبال مزایای زندگی راحت، راه اندازی و خرید کسب و کاری سود ده در کشوری پیشرفته می باشند. حداقل توانایی سرمایه گذاری 500 هزار دلاری دارند.

Search
Close this search box.

باتیس هلدینگ، به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه خدمات سرمایه‌گذاری بین‌المللی و راه‌اندازی کسب و کار در خارج از کشور، همواره به دنبال گسترش شبکه همکاران خود است. ما از همکاری با شرکت‌ها و متخصصانی که می‌توانند به ارتقای خدمات ما کمک کنند، استقبال می‌کنیم.چرا با ما همکاری کنید؟

  1. اعتبار بین‌المللی: عضویت ما در شورای جهانی کسب و کار، فرصتی برای حضور در پروژه‌های بین‌المللی فراهم می‌کند.
  2. شبکه گسترده: با همکاری با ما، به شبکه‌ای از متخصصان و مشتریان در سراسر جهان دسترسی خواهید داشت.
  3. رشد حرفه‌ای: فرصت‌های یادگیری و توسعه مهارت‌های حرفه‌ای در پروژه‌های متنوع بین‌المللی.
  4. منافع متقابل: ما به دنبال روابط برد-برد هستیم که منافع همه طرف‌ها را تأمین کند.

زمینه‌های همکاری:

شرایط همکاری:

نحوه درخواست همکاری:اگر مایل به همکاری با باتیس هلدینگ هستید، لطفاً رزومه شرکت یا فرد متخصص خود را به همراه شرح مختصری از زمینه‌های تخصصی و تجربیات مرتبط به آدرس ایمیلpersian@worldbc.co ارسال نمایید. تیم ما پس از بررسی، در صورت تناسب با نیازهای ما، با شما تماس خواهد گرفت.ما مشتاقانه منتظر همکاری با شما برای ارائه خدمات برتر به مشتریانمان در سراسر جهان هستیم.

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

همکاری با باتیس هلدینگ
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ