Batis AI محصول شرکت باتیس برای طراحی نقشه مهاجرت سرمایه گذاری رایگان با استفاده از هوش مصنوعی...

اولین پلتفرم

پیشنهاد دهنده روش اقامت با سرمایه گذاری

چگونه کار می کند؟

تکنولوژی AI در خدمت سرمایه گذاری خارجی و اقامت سرمایه گذاری

,,

طراحی مسیر انتخاب کشور، طرح سرمایه گذاری و طرح واره موفقیت سرمایه گذاری

گاهی اوقات دانستن اینکه از کجا شروع کنید نیمی از کار است، به همین دلیل است که طراحی هوشمند مسیر سرمایه گذاری، انتخاب کشور و انتخاب کسب و کار بسیار مهم است. این به عنوان یک چراغ جستجو عمل می کند تا شما را در جهت درست راهنمایی کند.

فقط علایق، سرگرمی ها، دوست نداشتن ها و تجربیات خود را انتخاب کنید، سپس به هوش مصنوعی اجازه دهید بقیه کارها را انجام دهد.

سه مرحله اساسی

برای سرمایه گذاری خارجی

که هوش مصنوعی ما برای شما طراحی می کند...

شناخت شرایط، توانایی و علایق

مالی، بیزنسی، خانوادگی و ...

پیشنهاد کشور و کسب و کار ایده آل

با توجه به پروفایل شما

پیشنهاد وام و خدمات وابسته

با توجه به خروجی مراحل قبلی

مراحل کاری

استاندارد شورای جهانی کسب و کار

فقط علایق، سرگرمی ها، دوست نداشتن ها و تجربیات خود را انتخاب کنید، سپس به هوش مصنوعی اجازه دهید بقیه کارها را انجام دهد.

اخرین وضعیت بازار و روند های تاثیر کذار بر ان را بشناسید. 

براورد قیمت ایده آل برای معامله یا استفاده از انواع روشهای DCF، ارزش گذاری اپشنال و … برای حصول قیمت ایده ال با کمترین ریسک برای سرمایه گذار. 

اماده سازی نامه تمایل به خرید، ارائه پیشنهاد خرید مشروط، پیشنهاد قطعی و …

شما برای خدمات حقوقی، ثبت رسمی، امور ثبت شرکت، حسابداری و مالیات تراکنش نیاز به خدمات تخصصی دارید. استفاده از خدمات شرکت های معتبر بین المللی مثل مک کنزی، Deloitte، PWC و یا سایر شرکتهای بین اللمللی چندین برابر خدمات ارائه شده از سوی شرکتهای بومی و محلی می باشد. ما به شما لیستی از 

هنگامی که یک یا چند نامزد کسب را شناسایی کردید. از پلت فرم تامین مالی ما استفاده کنید تا بتوانید با موفقیت کسب و کار را تامین مالی کنید. به شبکه کارشناسان ما متصل شوید که می توانند در هر مرحله از فرآیند تأمین مالی به شما کمک کنند.
 

سلب مسئولیت: اطلاعات ارائه شده در این صفحه و هر گونه ارتباطات شورای جهانی کسب و کار، پلتفرم‌های اجتماعی (مانند فیس‌بوک، اینستاگرام، یوتیوب)، پیام‌های واتس‌اپ، پیام‌های متنی، تماس‌های تلفنی، کنفرانس‌های ویدئویی زنده یا جلسات حضوری برای آموزش و اطلاعات است. این موارد مشاوره حقوقی، مالی یا هر نوع مشاوره دیگر نیست. با استفاده از خدمات/محصولات ما، یا با برقراری ارتباط با اعضای تیم ما، موافقت می‌کنید که به سیاست حفظ حریم خصوصی، شرایط خدمات و شرایط استفاده از worldbc.co متعهد باشید. خرید یا راه اندازی کسب و کار شامل مقدار قابل توجهی از ریسک است. در هیچ موردی شورای تجارت جهانی یا هیچ یک از افسران، مدیران، سهامداران، کارمندان، پیمانکاران مستقل، ارائه دهندگان ارتباطات راه دور، و/یا نمایندگان در قبال مسئولیت مستقیم یا غیرمستقیم، مسئول نیستند.

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ