مشتریان ما چه کسانی هستند؟

ما با صاحبان موفق کسب و کار در ایران و یا افراد دارای توانایی مالی نقد برای خرید بیزنس در خارج از کشور کار می کنیم. حداقل قیمت خدمات ما 6000 یورو می باشد.

صاحبان کسب و کار

صاحبان کسب و کار فارسی زبان که سابقه مدیریت موفق شرکت در کشور خویش را داشته و الان به دنبال استفاده از فرصت های ناشی از راه اندازی شرکت یا حرید کسب و کار مشاله با کار خود در کشور اروپایی برای دسترسی بهتر به تامین کننده، مشتری، خدمات بانکی و اخذ اقامت و شهروندی هستند. اصناف تجار، پزشکان موفق، وارد کنندگان و صادر کنندگان جز این دسته هستند.

سرمایه گذاران

افرادی که با داشتن سرمایه به دنبال مزایای زندگی راحت، راه اندازی و خرید کسب و کاری سود ده در کشوری پیشرفته می باشند. حداقل توانایی سرمایه گذاری 500 هزار دلاری دارند.

Search
Close this search box.

اقامت با سرمایه گذاری در پروژه

قرارداد عدم افشای محرمانگی در خرید کسب و کار
اقامت با خرید کسب و کار
یلدا جان فدا

توافق‌نامه عدم افشا در قرارداد خرید کسب چیست؟

توافق‌نامه عدم افشا (NDA) در خرید کسب و کار، سندی قانونی است که خریدار را ملزم می‌کند اطلاعات محرمانه فروشنده را حفظ کند و از آن‌ها سوء استفاده نکند. این توافق‌نامه به فروشنده اجازه می‌دهد تا با اطمینان خاطر، اطلاعات حساس کسب و کار را با خریدار بالقوه به اشتراک بگذارد، بدون نگرانی از افشای عمومی یا استفاده نادرست از این اطلاعات.

قرارداد عدم افشای محرمانگی در خرید کسب و کار
اقامت با سرمایه گذاری در پروژه
یلدا جان فدا

راهنمای تامین مالی جمعی در دبی

سرمایه گذاری جمعی در دبی چشم انداز مالی را برای استارتاپ ها و SME ها تغییر می دهد و به نوآوران و کارآفرینان اجازه می دهد از حمایت جمعی بهره ببرند. با رونق اقتصاد امارات متحده عربی، تامین مالی جمعی به عنوان مکانیزمی محوری برای تامین مالی پروژه ها و سرمایه گذاری های متنوع ظاهر شده است.

ما به چارچوب‌های نظارتی، مدل‌های متنوع تامین مالی جمعی و پلتفرم‌هایی که این بخش مالی هیجان‌انگیز را به جلو می‌برند، نگاه می‌کنیم. چه سرمایه‌گذار باشید که به دنبال تنوع بخشیدن به پورتفولیوی خود هستید و چه کارآفرینی که به دنبال سرمایه‌گذاری برای ایده کسب‌وکار بزرگ بعدی خود است، درک زیر و بم صحنه تامین مالی جمعی دبی برای حرکت در این بازار پویا ضروری است.

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

توافق‌نامه عدم افشا در قرارداد خرید کسب چیست؟
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ