مشتریان ما چه کسانی هستند؟

ما با صاحبان موفق کسب و کار در ایران و یا افراد دارای توانایی مالی نقد برای خرید بیزنس در خارج از کشور کار می کنیم. حداقل قیمت خدمات ما 6000 یورو می باشد.

صاحبان کسب و کار

صاحبان کسب و کار فارسی زبان که سابقه مدیریت موفق شرکت در کشور خویش را داشته و الان به دنبال استفاده از فرصت های ناشی از راه اندازی شرکت یا حرید کسب و کار مشاله با کار خود در کشور اروپایی برای دسترسی بهتر به تامین کننده، مشتری، خدمات بانکی و اخذ اقامت و شهروندی هستند. اصناف تجار، پزشکان موفق، وارد کنندگان و صادر کنندگان جز این دسته هستند.

سرمایه گذاران

افرادی که با داشتن سرمایه به دنبال مزایای زندگی راحت، راه اندازی و خرید کسب و کاری سود ده در کشوری پیشرفته می باشند. حداقل توانایی سرمایه گذاری 500 هزار دلاری دارند.

Search
Close this search box.

اقامت با خرید ملک

اقامت با خرید ملک
سارا حیدری

پرتغال : مسیری به اقامت طلایی و سرمایه‌گذاری هوشمند

یک تجربه سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات بی‌نظیر در پرتغال را باز کنید— یک کشور با شناخت جهانی و آرامش، شناخته شده برای کیفیت بالای زندگی و میراث فرهنگی غنی.از این طریق شما نه تنها یک دارایی را تملک می‌گیرید، بلکه به برنامه معتبر اقامت طلایی پرتغال نیز دسترسی پیدا می‌کنید.

نکات مهم خرید هتل و مواردی که با مالک چک می کنیم
اخذ اقامت سرمایه گذاری
سارا حیدری

اسپانیا: باز کردن دروازه اقامت و سرمایه‌گذاری هوشمند در یک کشور پر جنب و جوش

به دنیای فرصت‌های سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات اسپانیا وارد شوید— یک کشور که برای مناظر باشکوه، کیفیت عالی زندگی، و پارچه‌ای غنی از تاریخ، فرهنگ، و سنت‌ها شناخته شده است. از این طریق شما نه تنها یک دارایی برتر را تأمین می‌کنید، بلکه به برنامه اقامت اسپانیا توسط سرمایه‌گذاری نیز دسترسی پیدا می‌کنید.

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

پرتغال : مسیری به اقامت طلایی و سرمایه‌گذاری هوشمند
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ