ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت کوتاه مدت با ویزای اقامت کوتاه مدت در کشور آروبا

از ایران به آروبا

توضیحات

شهروندان برخی از کشورها برای ورود به آروبا برای یک دوره زمانی که بیش از 30 روز برای تعطیلات و استراحت، ورزش، دلایل سلامتی، مسائل خانوادگی، مطالعه، مقاصد مذهبی یا یک بازدید کاری نمی باشد، نیاز به ویزا دارند. حداکثر مدت زمانی که یک فرد می تواند با ویزای کوتاه مدت در آروبا پذیرش شود 30 روز است. مجموع روزهایی که یک فرد می تواند در آروبا بماند، در یک اقامت کوتاه نمی تواند بیش از 180 روز در سال باشد.

طول اعتبار

30 روز ماه

مدت فرایند

2-3 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

تبدیل به اقامت دائم

پیچیدگی

کم

هزینه دولتی

40دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

پاسپورتی که هنگام ورود و مدت اقامت در آروبا معتبر است. گردشگر کشورهای مورد نیاز ویزا باید برچسب روادید معتبر در گذرنامه خود داشته باشد. کارت سوار و پیاده شدن کاملاً پر شده و امضا شده (ED-card). بلیط برگشت یا برگشت معتبر. شواهدی مبنی بر بازگشت متقاضی به کشور مبدا یا کشوری که حق ورود به آن را دارد، به عنوان مثال یک مجوز اقامت معتبر (موقت یا دائم)، یک مجوز ورود مجدد یا یک ویزای (ورودی). رزرو معتبر اقامتگاه در آروبا. شواهدی مبنی بر تمکن مالی کافی برای تأمین هزینه های هتل (در صورت وجود) و هزینه های زندگی در طول اقامت خود یا اینکه وی دارای ضمانت نامه از یک مقیم قانونی آروبا است. واکسیناسیون و گواهی اثبات مورد نیاز برای کشورهای مورد نیاز.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

پاسپورتی که هنگام ورود و مدت اقامت در آروبا معتبر است. کارت سوار شدن و پیاده شدن (ED-card). بلیط برگشت یا برگشت معتبر. اجازه اقامت معتبر (موقت یا دائم) کشور مبدا. مدارک رزرو معتبر اقامتگاه در آروبا. شواهدی مبنی بر تمکن مالی کافی گواهی تب زرد (در صورت نیاز).

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت کوتاه مدت با ویزای اقامت کوتاه مدت در کشور آروبا
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights