ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت کوتاه مدت با هدف خاص – داوطلبانه در کشور بولیوی

از ایران به بولیوی

توضیحات

ویزای داوطلبانه بولیوی نوع خاصی از ویزا است که به اتباع خارجی اجازه می دهد به بولیوی بیایند و به عنوان داوطلب کار کنند. این نوع ویزا معمولا برای یک دوره یک ساله اعطا می شود، اما می تواند تا دو سال تمدید شود. انواع مختلفی از کارهای داوطلبانه وجود دارد که می توان در بولیوی انجام داد، مانند آموزش زبان انگلیسی، کار در بیمارستان یا کلینیک بهداشتی، یا کمک به پروژه های حفاظت از محیط زیست. داوطلبان معمولاً در جوامعی در سراسر بولیوی زندگی و کار می کنند و ممکن است این فرصت را داشته باشند که به سایر نقاط کشور نیز سفر کنند. اگر علاقه مند به درخواست ویزای داوطلبانه بولیوی هستید، باید درخواست خود را به کنسولگری یا سفارت بولیوی در کشور خود ارسال کنید.

طول اعتبار

30 روز ماه

مدت فرایند

هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

تبدیل به اقامت دائم

پیچیدگی

متوسط

هزینه دولتی

85دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

نامه دعوت از موسسه یا سازمانی که نیاز به حضور شما در بولیوی دارد. اثبات وجوه کافی

به چه مدارکی نیاز دارید؟

سوگند نامه ای را که به درستی تکمیل و امضا شده است، ارسال کنید. گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار. یک (1) عکس رنگی اخیر نوع پاسپورت 3×3 سانتی متر، با پس زمینه سفید بدون لنز. کپی بلیط الکترونیکی یا برنامه سفر. در صورت مراجعه به شهرداری های پرخطر، گواهی واکسیناسیون علیه تب زرد و/یا گواهی سلامت دیگر. اسنادی که نشان دهنده فعالیتی است که در قلمرو ایالت چند ملیتی بولیوی انجام می شود و/یا دعوت نامه ای از سازمان یا شرکت همراه با اسناد پشتیبانی در صورت لزوم. سوابق پلیس برای ارائه به مقامات خارجی، صادر شده توسط مقامات ذیصلاح در کشور مبدا یا آخرین اقامتگاه، طبق مقررات جاری. توان پرداختی مالی که توسط صورت‌حساب‌های جاری بانکی یا سایر اسناد تأیید شده است. گواهی پرداخت هزینه ویزا (پس از پذیرش درخواست ویزا)، به جز مواردی که طبق توافق نامه ها یا موافقت نامه های ایالتی اعطا شده اند.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت کوتاه مدت با هدف خاص – داوطلبانه در کشور بولیوی
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights