ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با ویزای Tier 1 for Investors Visa در کشور جزیره من

از ایران به جزیره من

توضیحات

این مسیر برای افرادی است که دارای ارزش خالص بالایی هستند که سرمایه گذاری مالی قابل توجهی را به جزیره من انجام می دهند. ویزای اولیه به مدت 3 سال و 4 ماه اعطا می شود. ویزا را می توان برای 2 سال تمدید کرد، مشروط بر اینکه) 2 میلیون پوند در یک یا چند شرکت تجاری IOM سرمایه گذاری شده باشد (به غیر از شرکت هایی که عمدتاً در سرمایه گذاری املاک فعالیت می کنند)، سرمایه گذاری ها باید در طول 3 ماه اول ورود به IOM انجام شده باشد. و وجوه باید در تمام مدت مرخصی برای ماندن سرمایه گذاری شده باشد.

طول اعتبار

40 ماه

مدت فرایند

4 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

84 ماه

تبدیل به اقامت دائم

60 ماه

پیچیدگی

کم

هزینه دولتی

2055دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

متقاضی باید حداقل 2,000,000 پوند وجوه سرمایه گذاری برای درخواست ویزای Tier 1 (سرمایه گذار) داشته باشد. متقاضی برای درخواست این ویزا باید 18 سال یا بیشتر داشته باشد. متقاضی باید پولی از خود، تحت کنترل خود داشته باشد، که در یک موسسه مالی تنظیم شده نگهداری می شود و در جزیره من یکبار مصرف است، به مبلغ حداقل 2 میلیون پوند. متقاضی باید برای سرمایه گذاری حداقل 2 میلیون پوند در جزیره من حسابی در یک بانک تحت نظارت جزیره من باز کرده باشد. متقاضی نمی تواند به عنوان یک پزشک یا دندانپزشک در دوره آموزشی کار کند، مگر اینکه دارای مدرک اولیه در سطح لیسانس یا بالاتر در پزشکی یا دندانپزشکی از یک موسسه بریتانیایی باشد که دارای مجوز حامی سطح 4 یا یک سازمان شناخته شده یا فهرست شده در بریتانیا باشد. متقاضی باید دارای سوابق پلیسی تمیز باشد.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

نامه ای از مؤسسه مالی نگهدارنده پول، تأیید مقدار پول، مبنی بر اینکه مؤسسه توسط تنظیم کننده خانه تنظیم می شود و این پول قابل انتقال به جزیره من است. گذرنامه، کارت شناسایی برای اتباع خارجی و/یا اسناد مسافرتی. پاسپورت ها باید دارای دو صفحه واضح پشت هم باشند. گواهی ثبت نام پلیس گواهی ازدواج یا مشارکت مدنی. شناسنامه. گواهینامه رانندگی.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با ویزای Tier 1 for Investors Visa در کشور جزیره من
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights