ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با ویزای Aupair در کشور ایسلند

از ایران به ایسلند

توضیحات

اتباع خارجی کشورهای خارج از EEA و/یا EFTA که قصد دارند بیش از سه ماه در ایسلند بمانند، باید مجوز اقامت معتبر داشته باشند. اجازه اقامت به دلیل قرار دادن au-pair برای افراد 18 تا 25 ساله که علاقه مند به کار به عنوان au pair در ایسلند هستند در نظر گرفته شده است. مجوزهای اقامت به دلیل قرار دادن au-pair بر اساس هنر اعطا می شود. 68 قانون اتباع خارجی شماره 80/2016.

طول اعتبار

12 ماه

مدت فرایند

20-24 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

تبدیل به اقامت دائم

پیچیدگی

کم

هزینه دولتی

130دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

هنگام ارسال درخواست، متقاضی باید 18 تا 25 سال سن داشته باشد. متقاضی نباید قصد اخذ اقامت در ایسلند را داشته باشد. متقاضی باید قراردادی را منعقد کرده باشد که شرایط تعیین شده را برآورده کند. متقاضی با خانواده ای زندگی می کند که حداقل یک فرد بزرگسال دارای تابعیت ایسلندی یا اجازه اقامت دائم باشد. متقاضی نباید هیچ گونه پیوند خانوادگی (پیوند) با خانواده میزبان داشته باشد. متقاضی برای کارهای سبک خانه و مراقبت از کودکان پول جیبی دریافت می کند، اما برای کار کامل در خانه دستمزد دریافت نمی کند. متقاضی باید بیمه معتبری در یک شرکت بیمه ایسلندی یا یک شرکت بیمه خارجی مجاز به فعالیت در ایسلند داشته باشد. متقاضی باید در طول 5 سال گذشته محکومیت کیفری را در خارج از کشور گذرانده باشد یا طبق قوانین ایسلند توسط دادگاه قانونی برای جرمی که بیش از 3 ماه حبس دارد محکوم شده باشد. متقاضی باید دارای گذرنامه معتبر حداقل 90 روز پس از مدت اعتبار تخمینی مجوز اقامت باشد.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

رسید پرداخت (اگر درخواست در بانک پرداخت شده باشد). نام شخصی که برای او پرداخت می شود باید به وضوح ذکر شود. نام متقاضی، تاریخ تولد او را به عنوان مرجع ذکر کنید. درخواست برای اجازه اقامت. (لطفا قبل از پر کردن، دانلود کنید و در رایانه ذخیره کنید). در قالب اصلی، با دقت پر شده و توسط متقاضی امضا شده است. (مهم است که متقاضی محل سکونت خود در ایسلند را اعلام کند. در صورتی که آدرس هنگام ارائه درخواست ذکر نشده باشد، متقاضی باید ظرف 2 هفته از تاریخ ورود متقاضی به ایسلند به محل اقامت خود اطلاع دهد. (مثلا هنگام عکسبرداری) اصل قرارداد کتبی بین au pair و خانواده میزبان قرارداد باید در سه نسخه به اداره مهاجرت ارسال شود عکس پاسپورت (35x45 میلی متر) فتوکپی پاسپورت مدت اعتبار باید در حداقل 90 روز پس از مدت اعتبار مجوز اقامت. این باید شامل فتوکپی از صفحه اطلاعات شخصی گذرنامه و صفحه حاوی امضای متقاضی باشد. اصل تایید شده گواهی سابقه کیفری خارجی. گواهی سابقه کیفری نباید قدیمی تر از 6 ماه. گواهی سابقه کیفری باید از تمام کشورهایی که متقاضی در 5 سال گذشته در آنها زندگی کرده است ارائه شود. گواهی). توجه داشته باشید که برای تایید آپوستیل یا احراز هویت مضاعف الزامی وجود دارد. کپی تایید شده یا ترجمه اصلی توسط مترجم مجاز گواهی سابقه کیفری. فقط در صورتی اعمال می شود که گواهی های خارجی به زبان های دیگری غیر از زبان انگلیسی یا زبان های شمال اروپا باشد. توجه داشته باشید که اگر مترجم یک مترجم مجاز در ایسلند نباشد، نیاز به تأیید ترجمه وجود دارد، یعنی تأیید اعتبار دوگانه. بیمه سلامت: متقاضی باید گواهی بیمه از یک شرکت بیمه ایسلند یا یک شرکت بیمه خارجی مجاز به فعالیت در ایسلند ارائه دهد. مدت اعتبار بیمه نامه 6 ماه از تاریخ ثبت نام متقاضی در رجیستر ایسلند خواهد بود و پوشش آن حداقل 2000000 IKR خواهد بود. مدارک مربوط به حمایت: خانواده میزبان باید در طول مدت اقامت au pair در ایسلند، نگهداری رضایت بخش را ثابت کند.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با ویزای Aupair در کشور ایسلند
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights