ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با ویزای کار قطر در کشور قطر

از ایران به قطر

توضیحات

ویزای کار برای اشخاص خصوصی، شرکت ها و اسپانسرهای فردی صادر می شود که نیاز به تایید وزارت کشور دارند. هزینه و دریافت ویزا بر عهده اسپانسر است. فرآیند: 1. برای دریافت اقامت یا اجازه کار، باید گذرنامه، گواهی رفتار خوب (اثر انگشت) از کشور صادر کننده گذرنامه و آخرین گواهی تحصیلی به زبان عربی یا ترجمه شده به عربی را ارائه دهید. تمامی مدارک باید از طریق وزارت امور خارجه و سفارت قطر در کشوری که از آن درخواست داده اید، تایید شده باشد. 3. تمامی مدارک اصلی باید از طریق سفارت کشور شما و به دنبال آن وزارت امور خارجه قطر تایید شده باشد. 4. برای تکمیل مراحل اجازه اقامت، متقاضیان باید معاینه پزشکی انجام دهند. برای جلوگیری از انتظار، می توان از قبل از طریق وب سایت وزارت صحت عامه وقت رزرو کرد. نتایج معاینه پزشکی باید به صورت آنلاین به بخش شواهد و اطلاعات جنایی (https://www.moi.gov.qa/site/english/departments/CEID/index.html) برای مرحله نهایی گرفتن اثر انگشت ارسال شود. 5. پس از تکمیل فرآیند و رضایت مقامات از درخواست، مجوز اعطا خواهد شد.

طول اعتبار

12 ماه)

مدت فرایند

4-6 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

300 ماه

تبدیل به اقامت دائم

پیچیدگی

کم

هزینه دولتی

85 دلاردلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

شما به پاسپورت معتبر نیاز دارید. نیاز به حمایت مالی از یک کارفرمای قطری دارید. باید تحت معاینه پزشکی قرار بگیرید.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

فرم درخواست ویزا، تکمیل و امضا شده کپی پاسپورت معتبر گزارش نتایج آزمایشات پزشکی (آزمایش خون و بیماری، انگشت نگاری غربالگری، بررسی سلامت و سلامت کلی، اشعه ایکس قفسه سینه) کپی مدارک آموزشی تایید شده پیشنهاد شغلی نامه/توافق نامه توسط یک کارمند در قطر کلیه مدارک باید از طریق وزارت امور خارجه و سفارت قطر در کشوری که از آن درخواست داده اید تأیید یا تأیید شود.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با ویزای کار قطر در کشور قطر
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights