ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با ویزای کار خیریه (سطح 5 موقت) در کشور انگلستان

از ایران به انگلستان

توضیحات

اتباع خارجی (غیر اتحادیه اروپا / EEA و غیر سوئیسی) می توانند برای ویزای Tier 5 (کارگر موقت – کارمند خیریه) در صورتی که بخواهند کار داوطلبانه بدون دستمزد برای یک موسسه خیریه انجام دهند. متقاضیان قبل از اینکه بتوانند برای کار به بریتانیا بیایند باید گواهی حمایت مالی از یک کارفرمای دارای مجوز داشته باشند. کار در بریتانیا باید با کار سازمان حامی شما مرتبط باشد. و در حین استفاده از این ویزا وجوه عمومی دریافت کنید. شما باید اثر انگشت و عکس خود را در مرکز درخواست ویزا (برای دریافت مجوز اقامت بیومتریک) به عنوان بخشی از درخواست خود بگیرید و مجوز را ظرف 10 روز از زمانی که گفتید به بریتانیا خواهید رسید، دریافت کنید. توجه: شغل دوم در همان بخش یا در رده کمبود مشاغل ردیف 2 مجاز است، 20 ساعت در هفته.

طول اعتبار

12 ماه

مدت فرایند

3 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

تبدیل به اقامت دائم

پیچیدگی

کم

هزینه دولتی

310 (تقریبا)دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

متقاضی باید از خارج از منطقه اقتصادی اروپا (EEA) و سوئیس باشد. متقاضی باید شماره مرجع گواهی حمایت از اسپانسر مربوطه انگلستان را داشته باشد. متقاضی باید 945 پوند در یک حساب بانکی به مدت 90 روز قبل از درخواست برای ارائه شواهدی مبنی بر پایداری مالی داشته باشد. (الزامی نیست، اگر اسپانسر کاملاً تأیید شده (دارای رتبه A) در گواهی حمایت شما بیان کرده باشد که نگهداری شما را تأیید می کند و در طول اقامت خود ادعای مزایا نخواهید کرد).

به چه مدارکی نیاز دارید؟

پاسپورت فعلی یا سایر مدارک شناسایی معتبر مسافرتی، برای ویزای خود به صفحه ای در پاسپورت خود نیاز دارید که دو طرف آن خالی باشد. صورت‌حساب‌های بانکی که نشان می‌دهد قبل از درخواست، حداقل 945 پوند پس‌انداز داشته‌اید. اگر از کشوری هستید که باید در آن آزمایش بدهید، آزمایش سل (TB) شما جواب می دهد. شما باید یک ترجمه تایید شده از اسنادی که به زبان انگلیسی یا ولزی نیستند ارائه دهید. شما باید هزینه اضافی بهداشتی را به عنوان بخشی از درخواست خود بپردازید. برای جزئیات بیشتر فرم راهنمای درخواست را در این لینک بیابید.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با ویزای کار خیریه (سطح 5 موقت) در کشور انگلستان
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights