ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با ویزای کار استعدادیابی در کشور نیوزلند

از ایران به نیوزلند

توضیحات

این ویزا برای افرادی است که استعدادهای استثنایی در یک زمینه هنری، ورزشی یا فرهنگی دارند و به دنبال مسیری برای اقامت در نیوزلند هستند. برای درخواست، به حمایت یک سازمان نیوزلندی که به دلیل برتری در زمینه استعداد شما شناخته شده است، و یک حامی برای درخواست نیاز دارید. پس از 2 سال فعالیت فعال در زمینه خود در نیوزلند، ممکن است واجد شرایط اقامت دائم باشید.

طول اعتبار

30 ماه

مدت فرایند

8 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

48 ماه

تبدیل به اقامت دائم

24 ماه

پیچیدگی

متوسط

هزینه دولتی

425 (تقریبا)دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

شما باید پاسپورت معتبر داشته باشید. شما باید شخصیت و سلامت خوبی داشته باشید. سن شما باید 55 سال یا کمتر باشد. باید اسپانسر قابل قبولی داشته باشید. برای جزئیات بیشتر، لینک را بررسی کنید. شما باید استعداد استثنایی در رشته هنری، فرهنگی یا ورزشی خود داشته باشید و بتوانید مدرکی در مورد آن ارائه دهید. الزامات اضافی ممکن است بر اساس مورد وجود داشته باشد.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

عکس سایز پاسپورت (در صورت درخواست آنلاین 1 عدد و در صورت درخواست کاغذی 2 عدد). کپی پاسپورت کپی شناسنامه. گواهی ترخیص پلیس نتایج رادیوگرافی قفسه سینه و معاینه پزشکی. مدارکی مانند گواهینامه های صلاحیت، جوایز، توصیه نامه ها و غیره که استعداد استثنایی شما را در کارتان ثابت می کند. فرم حمایت استعدادهای درخشان (هنر، فرهنگ و ورزش) (INZ1091) که توسط حامی به همراه درخواست شما پر شده است. اسناد اضافی ممکن است بر اساس موارد مورد نیاز باشد.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با ویزای کار استعدادیابی در کشور نیوزلند
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights