ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با ویزای پژوهشگر در کشور کاستاریکا

از ایران به کاستاریکا

توضیحات

اگر شخصی بخواهد به عنوان محقق در کاستاریکا بماند، باید ویزای موقت را در نزدیکترین کنسولگری کاستاریکا درخواست کرد. پس از تکمیل شرایط، ویزای موقت صادر خواهد شد. کنسولگری مدارکی را که باید به اداره مهاجرت کاستاریکا ارسال شود به متقاضی برمی گرداند. پس از ورود به کاستاریکا، متقاضی باید روند درخواست را نهایی کند.

طول اعتبار

12 ماه

مدت فرایند

3-4 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

84 ماه

تبدیل به اقامت دائم

36 ماه

پیچیدگی

کم

هزینه دولتی

حداکثر 170دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

شما به پاسپورتی با حداقل 6 ماه اعتبار نیاز دارید. شما نیاز به گواهی صادر شده توسط مؤسسه آموزشی و امضای نماینده قانونی یا مدیر مؤسسه دارید که در آن مشخص شود شخص خارجی محقق مرکز آموزشی شناخته شده است. شما به یک پیشنهاد شغلی از موسسه تحقیقاتی در کاستاریکا نیاز دارید. برای پوشش دوره اقامت به بودجه کافی نیاز دارید. شما باید شخصیت خوبی داشته باشید

به چه مدارکی نیاز دارید؟

فرم درخواست ویزا نامه درخواست برای ویزای موقت تحت رده ویژه پژوهشگر، که در آن داده های زیر شامل می شود: i) نام و نام خانوادگی، 2) ملیت، 3) شماره گذرنامه، iv) آدرس فعلی، 5) شغل، 6) آدرس مورد نظر. در حالی که در کاستاریکا، vii) تاریخ و محل تولد، viii) شماره فکس برای دریافت اطلاعیه ها و ix) تاریخ و امضا. شناسنامه به موقع ارسال شده است. گواهی سوابق کیفری، به طور مقتضی. اصل و فتوکپی کامل گذرنامه یا سند مسافرتی با حداقل 6 ماه اعتبار. پژوهشگران باید گواهی صادر شده توسط مؤسسه آموزشی و با امضای نماینده قانونی یا مدیر مؤسسه را ارائه دهند که در آن مشخص شود شخص خارجی محقق مرکز آموزشی شناخته شده است. یک پیشنهاد شغلی که نشان دهنده کارکردها، برنامه زمانی، حقوق و دستمزدی است که باید به دست بیاید، امضا شده توسط کارفرما، به درستی تایید شده است. 2 قطعه عکس در اندازه پاسپورت، جلو و تاریخ اخیر.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با ویزای پژوهشگر در کشور کاستاریکا
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights