ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با ویزای داوطلبانه فرانسه در کشور فرانسه

از ایران به فرانسه

توضیحات

این ویزا برای افرادی است که مایل به انجام کارهای بشردوستانه در فرانسه هستند، بیش از سه ماه و حداکثر تا یک سال. اگر قصد دریافت چنین ویزایی را دارید، به خاطر داشته باشید که باید فرآیند درخواست ویزا را از طریق یک بنیاد یا انجمن فرانسوی که توسط مقامات فرانسوی به عنوان مؤسسه خیریه/عام المنفعه ثبت شده به رسمیت شناخته شده است، آغاز کنید. برای ماندن بیشتر از اعتبار این ویزا، باید برای اجازه اقامت در یک استان درخواست دهید. دسته هایی که به این ویزا نیاز ندارند عبارتند از: اتباع کشورهای ثالثی که دارای ویزای کوتاه مدت هستند – با علامت Famille de Français (خانواده) یک تبعه فرانسوی’). اتباع اتحادیه اروپا اتباع منطقه اقتصادی اروپا (ایسلند، نروژ و لیختن اشتاین). اتباع شاهزادگان موناکو و آندورا. اتباع سن مارینو و مقر مقدس. اتباع خارجی و خانواده های آنها که اقامت طولانی مدت در یکی دیگر از کشورهای اتحادیه اروپا به دست آورده اند. دانش آموزانی که از سن 16 سالگی بدون وقفه در فرانسه تحصیل کرده و در این کشور به تحصیل ادامه می دهند.

طول اعتبار

حداکثر 12 ماه

مدت فرایند

3 هفته دقیقه

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

تبدیل به اقامت دائم

پیچیدگی

متوسط

هزینه دولتی

112 (تقریبا)دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

شما باید 18 سال به بالا داشته باشید. شما باید از طریق یک مؤسسه خیریه ثبت شده/سازمان عمومی که توسط مقامات فرانسوی به رسمیت شناخته شده است درخواست دهید. شما باید بتوانید ثابت کنید که منابع مالی کافی دارید. شما باید یک سابقه کیفری پاک داشته باشید.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

فرم درخواست دارای تاریخ و امضا شده است. عکس شناسنامه اگر تبعه کشور محل اقامت خود نیستید، لطفاً مدرکی مبنی بر اقامت قانونی خود در این کشور (مثلاً اجازه اقامت و غیره) ارائه دهید. سند مسافرتی که حداقل سه ماه پس از تاریخ برنامه ریزی شده برای بازگشت معتبر باشد. مصوبه سازمان خدمات مدنی انجمن یا بنیاد. بیانیه متقاضی، که بر روی کاغذ ساده تهیه شده است، مبنی بر اینکه پس از پایان قرارداد داوطلبانه، خاک فرانسه را ترک خواهد کرد. قرارداد داوطلبانه بین متقاضی و انجمن یا بنیاد معتبر منعقد شده است. گواهی بررسی سوابق کیفری ملی که بیش از 3 ماه از آن گذشته باشد.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با ویزای داوطلبانه فرانسه در کشور فرانسه
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights