ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با ویزای دانشجویی در کشور فیلیپین

از ایران به فیلیپین

توضیحات

همه اتباع خارجی که حداقل 18 سال سن دارند و باید دوره تحصیلی بالاتر از دبیرستان را در دانشگاه، حوزه علمیه یا کالج بگذرانند، برای تحصیل در فیلیپین نیاز به ویزای دانشجویی دارند.

طول اعتبار

12 ماه)

مدت فرایند

3-5 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

120 ماه

تبدیل به اقامت دائم

پیچیدگی

کم

هزینه دولتی

160 توماندلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

شما نیاز به پاسپورت معتبر دارید شما باید در موسسه آموزشی فیلیپین ثبت نام کنید شما به بیمه درمانی معتبر نیاز دارید برای پوشش مدت اقامت در فیلیپین به بودجه کافی نیاز دارید.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

درخواست نامه مشترک خطاب به کمیسیونر از نماینده مجاز مدرسه درخواست کننده و متقاضی، با استفاده از سربرگ مدرسه با مهر خشک CGAF به درستی انجام شده برای ویزای دانشجویی و مجوز تحصیل ویژه فتوکپی از صفحات گذرنامه حاوی بیو صفحه، آخرین پذیرش با مجوز معتبر معتبر مهر اقامت و دفتر قرنطینه (BOQ) اعلان پذیرش متقاضی که حاوی برداشت واضحی از مهر خشک رسمی مدرسه است. پذیرش از کمیسیون آموزش عالی (CHED)، در مورد تاییدیه CHED پزشکی/دندانپزشکی برای انتقال و تغییر دوره، در صورت وجود مجوز اداره ملی تحقیقات (NBI)، اگر درخواست شش (6) ماه یا بیشتر از تاریخ ثبت شده باشد. اولین ورود به فیلیپین فتوکپی شناسه اعتبارنامه مدرسه BI از گواهینامه ترخیص BI ثبت نام کننده یا نماینده مدرسه

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با ویزای دانشجویی در کشور فیلیپین
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights