ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با ویزای دانشجویی در کشور زامبیا

از ایران به زامبیا

توضیحات

مجوز تحصیل به یک تبعه خارجی اعطا می شود که قصد تحصیل در یک موسسه آموزشی معتبر در زامبیا را دارد. موسسات آموزشی به رسمیت شناخته شده آنهایی هستند که در وزارت آموزش و پرورش و وزارت علوم و فناوری ثبت شده اند. افرادی که قصد انجام تحصیلات رسمی در موسسات آموزشی ثبت شده در زامبیا را دارند باید قبل از سفر به زامبیا برای مجوز دانشجویی اقدام کنند. روش درخواست برای مطالعه مجوزهای تحصیلی برای غیرزامبیایی هایی که برای تحصیل به زامبیا می آیند صادر می شود. متقاضیانی که ساکن زامبیا نیستند باید درخواست های خود را در خارج از کشور ارسال کنند.

طول اعتبار

12 ماه

مدت فرایند

4-6 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

120 ماه

تبدیل به اقامت دائم

پیچیدگی

کم

هزینه دولتی

187دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

شما نیاز به پاسپورتی دارید که حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد. شما باید در یک موسسه آموزشی در زامبیا ثبت نام کنید. برای پوشش دوره اقامت در زامبیا به بودجه کافی نیاز دارید. شما باید در سلامت کامل باشید. باید شخصیت خوبی داشته باشی باید هزینه ویزا را پرداخت کنید.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

تکمیل فرم درخواست (فرم 20). 2 عکس جدید در اندازه پاسپورت. مجوز پلیس از کشور محل اقامت دائم متقاضی. این برای متقاضیانی اعمال می شود که از خارج از زامبیا درخواست می دهند و 18 سال به بالا دارند. فتوکپی پاسپورت فعلی نامه پذیرش از موسسه/مدرسه. وضعیت میزبان، والدین یا قیم (در صورت وجود). گزارش اشعه ایکس قفسه سینه یک نامه پوششی برای افسر ارشد مهاجرت بنویسید.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با ویزای دانشجویی در کشور زامبیا
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights