ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با ویزای دانشجویی در کشور بولیوی

از ایران به بولیوی

توضیحات

ویزای دانشجویی بولیوی گزینه ای است که اگر قصد دارید به عنوان یک دانش آموز خارجی در یک مدرسه متوسطه یا دانشگاه بولیوی تحصیل کنید، برای یک (1) تا سه (3) سال متوالی انتخاب می کنید. ویزای دانشجویی بولیوی یک نوع ویزای دانشجویی است. فقط ویزای ورود پس از ورود به بولیوی، دانشجو حداکثر شصت (60) روز فرصت دارد تا درخواست خود را برای حداکثر سه (3) سال اقامت تکمیل کند. در صورتی که دانشجو در مدت 3 سال تحصیلات خود را تکمیل نکند، می تواند برای تمدید اقامت برای دوره های حداکثر سه (3) سال دیگر تا زمان فارغ التحصیلی اقدام کند. زمان پردازش ممکن است تا 8 هفته از زمان ثبت درخواست طول بکشد. شما می توانید همسر و فرزندان خود را با خود بیاورید. روند کلی درخواست عبارت است از؛ یافتن دوره در یک موسسه آموزشی تایید شده در بولیوی با دانشگاه تماس بگیرید و روند درخواست خود را آغاز کنید. شرایط لازم را از دانشگاه برای دریافت نامه پذیرش/پذیرش بیابید. دریافت مدرک نامه پذیرش/ثبت نام از دانشگاه در بولیوی درخواست ویزای خود را آماده کنید و سایر مدارک مورد نیاز را برای آن جمع آوری کنید. برای ویزای دانشجویی به صورت آنلاین درخواست دهید و برای انتقال به بولیوی آماده شوید

طول اعتبار

12 ماه

مدت فرایند

6-8 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

36 ماه

تبدیل به اقامت دائم

پیچیدگی

کم

هزینه دولتی

43 USD - 85 USDدلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

شما به پاسپورتی با حداقل 6 ماه اعتبار نیاز دارید. باید رفتار خوبی داشته باشی شما باید در سلامت کامل باشید. برای پوشش دوره اقامت به بودجه کافی نیاز دارید. شما باید در یک موسسه آموزشی در بولیوی ثبت نام کنید. شما نیاز به برنامه سفر یا رزرو سفر تایید شده دارید.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

سوگند نامه تکمیل شده برای درخواست ویزا. اصل پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار. یک عکس جدید از نوع پاسپورت 2 "x2". گواهی حسن رفتار / سوابق پلیس. گواهی پزشکی مبنی بر اینکه متقاضی از بیماری مسری رنج نمی برد (باید شامل آنالیز ELISA برای HIV باشد). کارنامه مدرسه. کپی برنامه سفر یا رزرو سفر. اگر متقاضی زیر سن قانونی باشد، طبق قوانین بولیوی، مجوز قانونی از والدین یا سرپرستان، با امضای مقامات ذیصلاح برای سفر و اقامت در بولیوی. گواهی تمکن مالی متقاضی یا والدین در صورتی که متقاضی صغیر باشد. پذیرش مربوطه از یک دانشگاه و/یا موسسه آموزشی بولیوی.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با ویزای دانشجویی در کشور بولیوی
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights