ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با ویزای خوداشتغالی نیکاراگوئه در کشور نیکاراگوئه

از ایران به نیکاراگوئه

توضیحات

اگر یک طرح تجاری دارید که می تواند در نیکاراگوئه انجام شود، می توانید برای ویزای خوداشتغالی نیکاراگوئه درخواست دهید. شرایط واجد شرایط بودن و مدارک مورد نیاز برای درخواست را در زیر بررسی کنید. اگر شما یک Freelancer Digital Nomad هستید، این می تواند گزینه دیگری در کنار ویزای Rentista نیکاراگوئه باشد.

طول اعتبار

1 سال

مدت فرایند

4-6 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

5 سال

تبدیل به اقامت دائم

5 سال

پیچیدگی

کم

هزینه دولتی

107دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

کسب و کاری که باید ایجاد شود و خدماتی که باید ارائه شود را مشخص کنید. درخواست اداره کل مهاجرت و مهاجرت برای اقامت موقت. تندرست و خوش اخلاق باشید. باید منابع درآمد را اعلام کنید.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

فرم درخواست. نامه درخواست اقامت، خطاب به اداره کل مهاجرت و مهاجرت. اصل سالم و فتوکپی پاسپورت (اعتبار کمتر از 6 ماه). ۲ قطعه عکس در اندازه پاسپورت (ارتفاع ۴ و نیم در عرض ۳ و نیم)، پس‌زمینه سفید، بدون عینک، کلاه، کلاه، گوش و جلو باز. گواهی تولد یا تابعیت، صادر شده توسط مقام صلاحیتدار کشور مبدأ شما، برحسب مورد، به طور مقتضی یا تایید شده است. گواهی سوءپیشینه کیفری صادر شده توسط مقام صلاحیتدار کشور مبدا یا اقامتگاه در سه سال اخیر که توسط کنسولگری نیکاراگوئه، وزارت امور خارجه کشور مبدأ و وزارت امور خارجه تایید شده باشد. در نیکاراگوئه کودکان زیر 18 سال از این شرط معاف هستند. گواهی سلامت، صادر شده توسط مقام صلاحیتدار کشور مبدا یا اقامت قبلی شما، تایید شده یا تایید شده، یا از مقامات بهداشتی نیکاراگوئه. نامه درخواست اقامت در زیرمجموعه کارگر مستقل خطاب به اداره کل مهاجرت و مهاجرت با قید کسب و کار مورد نظر و خدماتی که باید ارائه شود. اظهارنامه بازرگان که در ثبت تجاری ثبت شده و فعالیت یا خدماتی که باید انجام شود را مشخص می کند (کپی تایید شده). فتوکپی ثبت تجاری شهردار. فتوکپی کتیبه در جهت عمومی درآمد، RUC. صورت محضری منابع درآمد. پرداخت بدهی الکترونیکی اداره کل درآمد (کپی). گواهی تامین کننده دولتی، (این برای مشاوران مستقل قابل اجرا است). دو پروفورم از ارزش بلیط رفت و برگشت به کشور خود را از دو شرکت هواپیمایی مختلف ارائه دهید که به اداره کل مهاجرت و مهاجرت واریز می شود. به طور استثنایی، ممکن است اسناد اضافی درخواست شود. (ماده 63 شماره 7 آیین نامه قانون 761 قانون مهاجرت و اتباع بیگانگان عمومی). داشتن گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با ویزای خوداشتغالی نیکاراگوئه در کشور نیکاراگوئه
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights