ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با ویزای جستجوی کار در کشور آلمان

از ایران به آلمان

توضیحات

ویزای جستجوی کار برای آلمان یک مجوز اقامت طولانی مدت است که به اتباع غیر اتحادیه اروپا / غیر EEA / غیر سوئیسی اجازه می دهد تا شش ماه در این کشور بمانند و به دنبال کار بگردند. اگر در پایان شش ماه متقاضی محل کار پیدا کرده باشد، ویزای کار آلمان یا مجوز کار آلمان به آنها داده می شود و اجازه کار و زندگی در آنجا را خواهند داشت. توجه: داشتن ویزای جستجوی کار اجازه نمی دهد. متقاضی برای شروع فوری کار در آلمان. این فقط به این معنی است که او می تواند از کشور بازدید کند و در طول اقامت به دنبال کار باشد. فرآیند درخواست: تمام مدارک لازم را جمع آوری کنید و از هر کدام دو مجموعه تهیه کنید. فرم درخواست ویزای جستجوی کار را در دفتر سفارت آلمان خود پر کرده و ارسال کنید. وقت مصاحبه ویزای خود را رزرو کنید. سوابق و مدارک، فرم درخواست و مصاحبه شما تعیین می کند که آیا ویزای جستجوی کار آلمان به شما اعطا می شود یا خیر.

طول اعتبار

ماه

مدت فرایند

6-8 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

تبدیل به اقامت دائم

پیچیدگی

متوسط

هزینه دولتی

68 (تقریبا)دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

متقاضی باید دارای مدرک کارشناسی ارشد از یک دانشگاه آلمان یا مدرک خارجی معادل آن باشد. متقاضی باید حداقل 5 سال تجربه در زمینه تحصیلی مرتبط خود داشته باشد. متقاضی باید مدرکی ارائه دهد که نشان دهد شما بودجه کافی برای پوشش اقامت خود در مدت زمانی که در آلمان هستید دارید. متقاضی باید برای کل اقامت خود در آلمان یا تا زمانی که مجوز کار خود را دریافت کنید، بیمه مسافرتی یا پزشکی داشته باشد.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

یک پاسپورت معتبر (که در 10 سال گذشته صادر شده و حداقل 12 ماه پس از بازگشت برنامه ریزی شده شما معتبر است) با یک کپی از صفحه داده. 3 عکس پاسپورت بر اساس مشخصات بیومتریک. نامه پوششی که در آن هدف از بازدید خود، نحوه برنامه‌ریزی برای یافتن شغل و برنامه‌های شغلی جایگزین خود را در صورتی که نتوانستید شغلی پیدا کنید، توضیح می‌دهید. دیپلم مدرک تحصیلی شما (یا هر مدرک دیگری مبنی بر صلاحیت علمی از یک دانشگاه آلمانی یا غیر آلمانی) و همچنین هر گونه گواهی سابقه کار قبلی. رزومه مشروح (CV). مدرک اقامت در آلمان اثبات تمکن مالی برای پوشش هزینه‌های زمان اقامت شما در آلمان با نشان دادن یکی از مدارک زیر: Verpflichtungserklärung (نامه تعهد رسمی) توسط اسپانسر ساکن آلمان، صورت حساب بانکی یا حساب بانکی مسدود شده. اثبات وضعیت شخصی در کشور شما، مانند گواهی تولد، گواهی ازدواج، و سایر موارد (به انگلیسی ترجمه شده) (در صورت لزوم). مدرک بیمه درمانی شما

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با ویزای جستجوی کار در کشور آلمان
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights