ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با ویزای استارتاپ هلند در کشور هلند

از ایران به هلند

توضیحات

اگر مایل به کار در هلند به عنوان یک کارآفرین تازه کار هستید، برای این کار نیاز به اجازه اقامت دارید. ویزای راه اندازی یک مجوز اقامت است که حداکثر یک سال اعتبار دارد. در این سال، از شما انتظار می رود که محصول یا خدمات نوآورانه ای را تحت هدایت یک تسهیل کننده با تجربه تولید یا معرفی کنید. فرآیند درخواست: 1. ارسال درخواست و پرداخت2. دریافت رسید و بررسی application3. تصمیم 4. جمع آوری MVV (مجوز اقامت موقت) 5. سفر به هلند توجه: اگر اهل سان مارینو یا اسرائیل هستید، بر اساس معاهده بنلوکس، هزینه ای برای درخواست پرداخت نمی کنید. همچنین، برای فرم درخواست و اطلاعات نحوه درخواست، لطفا با نمایندگی هلند تماس بگیرید.

طول اعتبار

12 ماه

مدت فرایند

12-13 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

72 ماه

تبدیل به اقامت دائم

67 ماه

پیچیدگی

کم

هزینه دولتی

362دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

شما باید پاسپورت معتبر یا سند مسافرتی دیگری داشته باشید. کودک ممکن است در گذرنامه یکی از والدین گنجانده شود. شما قبلا به طور غیرقانونی در هلند نبوده اید. شما باید مایل به امضای گواهی سوابق باشید که اطلاعات مربوط به سابقه کیفری پاک شما را ارائه می دهد. پس از ورود به هلند، باید مایل به انجام آزمایش پزشکی برای سل باشید. شما باید با یک تسهیل کننده قابل اعتماد و با تجربه همکاری کنید. محصول یا خدماتی که قصد ارائه آن را دارید باید نوآورانه باشد. شما به عنوان یک کارآفرین نوپا باید یک برنامه گام به گام داشته باشید تا از ایده به کسب و کار بروید. کارآفرین نوپا و تسهیل کننده هر دو باید در دفتر ثبت تجارت اتاق بازرگانی ثبت نام کنند. برای اقامت در هلند باید بودجه کافی داشته باشید.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

یک کپی از گذرنامه با مشخصات هویتی شما. از تمام صفحات با مهر سفر نیز کپی کنید. اعلامیه سوابق کیفری پاک اعلامیه ای از شما قبلاً به صورت غیرقانونی در هلند نبوده اید. یک طرح تجاری با ایده نوآورانه به نفع اقتصاد هلند. قرارداد امضا شده بین شما و تسهیل کننده. برای تعیین هویت او باید اثر انگشت و تصویر صورت (عکس پاسپورت) از او گرفته شود. شما یا تسهیل کننده می توانید به صورت آنلاین در پورتال تجاری درخواست دهید. لطفا به لینک مراجعه کنید

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با ویزای استارتاپ هلند در کشور هلند
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights