ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با مجوز کار در کشور سنگال

از ایران به سنگال

توضیحات

اگر قصد دارید بیش از 3 ماه در سنگال کار کنید، قبل از سفر به مجوز کار نیاز دارید. مراحل درخواست: دعوتنامه از شرکت. انگیزه نامه (نوشته شده توسط متقاضی). فیش های پرداخت. ارائه کلیه مدارک به وزارت امور داخلی؛ بعد از 2 هفته به وزارت کشور مراجعه کنید به وزارتخانه و پول ویژه را پرداخت کنید. گذرنامه را بعداً با گذرنامه ویژه دریافت کنید زیرا مجوز کار در حال پردازش است. به طور فیزیکی به اداره امور داخلی وزارت امور داخله مراجعه کنید تا جواز کار شما را بررسی کند. اگر اینطور است، پاسپورت خود را به آنها بدهید. شما باید دریابید که آیا آنها باید آن را برای چند روز (یا هفته ها) نگه دارند یا می توانند بلافاصله آن را پردازش کنند. پرداخت برای مجوز کار. مجوز کار را دریافت کنید.

طول اعتبار

12 ماه

مدت فرایند

1-2 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

120 ماه

تبدیل به اقامت دائم

پیچیدگی

کم

هزینه دولتی

حداکثر 250دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

شما نیاز به پاسپورتی دارید که حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد. شما به یک پیشنهاد کاری/قرارداد از یک کارفرما در سنگال نیاز دارید. شما باید در سلامت کامل باشید. باید رفتار خوبی داشته باشی باید هزینه ویزا را پرداخت کنید.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

فرم درخواست ویزا 2 عکس جدید در اندازه پاسپورت. کپی مصدق اصل قرارداد کار. انگیزه نامه (نوشته شده توسط متقاضی). اصل گواهی ترخیص پلیس از کشور مبدا. گواهی/گزارش های پزشکی فیش های پرداخت.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با مجوز کار در کشور سنگال
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights