ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با اجازه اقامت استارتاپ دانمارک در کشور دانمارک

از ایران به دانمارک

توضیحات

استارت آپ دانمارک طرحی برای کارآفرینان خارجی است که به شما این فرصت را می دهد که اجازه اقامت دانمارکی را برای ایجاد و راه اندازی یک شرکت رشد خلاقانه دریافت کنید. آژانس بین‌المللی استخدام و ادغام دانمارکی (SIRI) می‌تواند درخواست شما را برای مجوز اقامت و کار بر اساس این طرح بررسی کند. مجوزهای کار و اقامت برای یک دوره 2 ساله اعطا می شود و می تواند هر بار 3 سال تمدید شود. این طرح می تواند توسط افراد و تیم های حداکثر 3 نفره استفاده شود که می خواهند با هم در دانمارک از طریق یک کسب و کار مشترک راه اندازی کنند. طرح کسب و کار

طول اعتبار

24 ماه

مدت فرایند

3-4 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

108 ماه

تبدیل به اقامت دائم

54 ماه

پیچیدگی

متوسط

هزینه دولتی

330دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

ایده کسب و کار متقاضی باید توسط هیئتی از کارشناسان منصوب شده توسط سازمان تجارت دانمارک تایید شود. کسب و کار متقاضی باید ایده های نوآورانه و پتانسیل توسعه را به جامعه تجاری دانمارک ارائه دهد. متقاضی باید بودجه کافی برای پوشش سال اول در دانمارک داشته باشد. متقاضی باید نقش فعالی در اداره کسب و کار داشته باشد و حضور شما باید برای ایجاد کسب و کار ضروری باشد. متقاضی باید یک شناسه سفارش پرونده برای برنامه ایجاد کند و هزینه ای را برای پوشش هزینه های پردازش پرونده SIRI بپردازد. متقاضی باید هزینه را بپردازد و درخواست خود را در همان سال تقویمی ارسال کند.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

کپی از تمام صفحات پاسپورت - از جمله تمام صفحات خالی و جلد جلو و پشت پاسپورت. فرم درخواست SD1، تکمیل و امضا شده است. رونوشت تایید توسط هیئت متخصصان اداره بازرگانی دانمارک. اسناد مالی که می توانید در طول اقامت خود در دانمارک از خود حمایت کنید. اسناد مالکیت شرکت (در صورت وجود). رسید پرداخت هزینه.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با اجازه اقامت استارتاپ دانمارک در کشور دانمارک
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights