ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت طولانی مدت با ویزای عشایری دیجیتال باهاما در کشور باهاما

از ایران به باهاما

توضیحات

اگر شما یک عشایر دیجیتال هستید، حرفه ای کار می کنید یا دانشجو هستید، می توانید با ویزای عشایر دیجیتال باهاما (همچنین به عنوان The BEAT: باهاماس Extended Visit Travel Stay شناخته می شود) در باهاما زندگی کنید. این یک فرصت باورنکردنی برای کارگران از راه دور و همچنین برای دانشجویانی است که از راه دور کار می کنند و این شانس را دارند که پروژه های خود را از خارج از کشور تحویل دهند. دریافت ویزای نوماد دیجیتال باهاما چقدر طول می کشد؟ تأیید ممکن است تا 5 روز طول بکشد و پس از آن متقاضی ایمیل پرداخت دریافت می کند. هنگامی که پرداخت شما پردازش شد، یک کد QR تأیید دریافت خواهید کرد که هنگام ورود به باهاما نمایش داده می شود. این همه است. ویزای نوماد دیجیتال باهاما برای چه مدت است؟ زندگی در جزیره تا یک سال به آسانی تکمیل درخواست آنلاین BEATS برای بررسی مهاجرت باهاما است. آیا می توانم برای ویزای نوماد دیجیتال باهاما از راه دور درخواست بدهم؟ بله، این فرآیند 100٪ از راه دور است. شما می توانید اینجا درخواست دهید. هزینه ویزای نوماد دیجیتال باهاما چقدر است؟ هزینه درخواست 25 دلار است. در صورت تایید درخواست، متقاضی یک ایمیل پرداخت دریافت خواهد کرد. مجوز کار از راه دور برای سرپرست خانوار 1000 دلار و برای هر فرد وابسته 500 دلار است. هزینه مجوز آموزش از راه دور برای هر متقاضی 500 دلار است. همه مظنه ها به واحد پول باهاما هستند.

طول اعتبار

1 سال

مدت فرایند

روز ماه

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

تبدیل به اقامت دائم

پیچیدگی

متوسط

هزینه دولتی

1025دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

بتوانید فعالیت های حرفه ای یا تحصیلی خود را 100% از راه دور انجام دهید. قادر به اثبات قرارداد کار از راه دور در خارج از کشور یا ثبت نام دانشگاه باشید.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

پاسپورت معتبر گواهی بیمه درمانی برای متقاضی و افراد تحت تکفل که در تمام 16 جزیره باهاما برای مدت اقامت آنها معتبر است. اگر قصد شما کار از راه دور است، باید یک نامه شغلی از کارفرمای فعلی یا مدرک خوداشتغالی را پیوست کنید. اگر قصد شما تحصیل از راه دور است، باید مدرکی مبنی بر ثبت نام در یک موسسه آموزشی معتبر و همچنین مدرکی مبنی بر وجود بودجه کافی برای پوشش هزینه های زندگی و هزینه سفر ارائه کنید. می‌توانید وجوهی را برای هزینه‌های زندگی از طریق صورت‌حساب بانکی والدین نشان دهید. فرم درخواست الکترونیکی.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت طولانی مدت با ویزای عشایری دیجیتال باهاما در کشور باهاما
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights