ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت دائم با ویزای بازنشستگی در کشور نیکاراگوئه

از ایران به نیکاراگوئه

توضیحات

اگر درآمدی معادل حداقل 600 دلار در ماه از تامین اجتماعی یا مستمری داشته باشید، می توانید اقامت نیکاراگوئه را دریافت کنید. حداقل سن برای واجد شرایط بودن 45 سال است، اما در صورتی که متقاضی ثابت کند درآمد ثابتی دارد، می توان از آن چشم پوشی کرد. افراد تحت تکفل شما بدون داشتن شرایط مشابه واجد شرایط خواهند بود. از نظر قانونی نمی توانید در حالی که تحت این دسته هستید کار کنید، اما بستگی به شرایط دارد. مراحل درخواست: مرحله 1: برای خرید فرم پروسه مهاجرت که هزینه آن 50 دلار کانادا است، باید به اداره کل مهاجرت و مهاجرت مراجعه کنید. مرحله 3: منتظر بمانید تا افسر پنجره با شما تماس بگیرد تا تمام موارد مورد نیاز را دریافت کنید. مرحله 4: منتظر باشید تا توسط DGME مجوز اقامتگاه به شما اطلاع داده شود، پس از اطلاع شما باید لغو کنید. هزینه مربوطه را بگیرید و برای مدرک هویتی عکس بگیرید.

طول اعتبار

مادام العمر

مدت فرایند

4-6 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

60 ماه

تبدیل به اقامت دائم

1 ماه)

پیچیدگی

کم

هزینه دولتی

195دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

شما نیاز به پاسپورتی دارید که حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد. شما به درآمدی معادل حداقل 600 دلار در ماه از تامین اجتماعی یا مستمری نیاز دارید. باید شخصیت خوبی داشته باشی شما باید در سلامت کامل باشید. شما باید هزینه کنسولی را پرداخت کنید.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

فرم درخواست. نامه درخواست اقامت، خطاب به اداره کل مهاجرت و مهاجرت. اصل سالم و فتوکپی پاسپورت (اعتبار کمتر از 6 ماه). ۲ قطعه عکس در اندازه پاسپورت (ارتفاع ۴ و نیم در عرض ۳ و نیم)، پس‌زمینه سفید، بدون عینک، کلاه، کلاه، گوش و جلو باز. گواهی تولد یا تابعیت، صادر شده توسط مقام صلاحیتدار کشور مبدأ شما، برحسب مورد، به طور مقتضی یا تایید شده است. گواهی سوءپیشینه کیفری صادر شده توسط مقام صلاحیتدار کشور مبدا یا اقامتگاه در سه سال اخیر که توسط کنسولگری نیکاراگوئه، وزارت امور خارجه کشور مبدأ و وزارت امور خارجه تایید شده باشد. در نیکاراگوئه کودکان زیر 18 سال از این شرط معاف هستند. گواهی سلامت، صادر شده توسط مقام صلاحیتدار کشور مبدا یا اقامت قبلی شما، تایید شده یا تایید شده، یا از مقامات بهداشتی نیکاراگوئه. گواهی مبدأ، مبلغ سالانه یا ماهانه مستمری یا بازنشستگی دریافتی متقاضی، صادر شده توسط مرجع صلاحیتدار کشور محل مبدأ مستمری، توسط سازمان بین المللی، شرکت دولتی یا خصوصی که در آن خدمات خود را ارائه کرده یا پرداخت می کند. حقوق بازنشستگی به درستی احراز هویت شده یا تایید شده است. قطعنامه کمیته فنی موسسه گردشگری نیکاراگوئه (INTUR) که در آن وضعیت بازنشستگی یا بازنشستگی تایید شده است. این درخواست باید به موسسه گردشگری نیکاراگوئه (INTUR) ارسال شود. به طور استثنایی، ممکن است اسناد اضافی درخواست شود. (ماده 63 شماره 7 آیین نامه قانون 761 قانون مهاجرت و اتباع بیگانگان عمومی).

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت دائم با ویزای بازنشستگی در کشور نیکاراگوئه
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights