ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت دائم با مجوز اقامت دائم ملی (منافع اقتصادی) در کشور مجارستان

از ایران به مجارستان

توضیحات

برای اینکه بتوانید در مجارستان مستقر شوید، باید برای یک اجازه اقامت دائم ملی درخواست دهید، که تنها در صورتی می توان به آن اجازه اقامت داد: ارائه درخواست متقاضی حداقل 6 ماه قبل از ارسال درخواست دارای مجوز اقامت برای هر منظوری بوده و اوراق بهادار به ارزش اسمی 300000 یورو ثبت شده است.

طول اعتبار

60 ماه

مدت فرایند

8 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

60 ماه

تبدیل به اقامت دائم

3 ماه)

پیچیدگی

کم

هزینه دولتی

36دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

متقاضی باید اقامتگاهی در قلمرو مجارستان داشته باشد و زندگی وی تضمین شده باشد. متقاضی باید بیمه جامع مراقبت های بهداشتی یا منابع مالی کافی برای خدمات مراقبت های بهداشتی داشته باشد. متقاضی باید دارای مجوز اقامت یا اجازه اقامت دائم موقت باشد. متقاضی باید دارای اقامت مطابق با منافع مجارستان باشد. متقاضی باید ارزش اسمی کل 300000 را در بهره اقتصادی ثبت کند. متقاضی باید حداقل 6 ماه قبل از ارسال درخواست به طور مداوم در قلمرو مجارستان اقامت داشته باشد. متقاضی باید دارای سوابق پلیسی تمیز باشد. اقامت متقاضی در قلمرو مجارستان نباید تهدیدی برای امنیت عمومی یا امنیت ملی باشد.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

تکمیل فرم درخواست شناسنامه. گواهی ازدواج در صورتی که متقاضی متاهل باشد و در طی مراحل صدور اجازه اقامت ارائه نشده باشد. تصمیم قانونی لازم الاجرا در مورد فسخ ازدواج. سند رسمی بر اساس حق شخصی طفل صغیر مبنی بر عدم وجود مانع قانونی برای اقامت دائم صغیر تبعه کشور ثالث. سندی که مسکن او را در مجارستان ثابت کند. سندی که استحقاق دریافت مزایای کامل مراقبت های بهداشتی را در مجارستان اثبات می کند. گواهی سوء پیشینه کیفری پاک صادر شده توسط مقامات کشور محل اقامت دائم یا معمول قبل از ورود به مجارستان که بیش از 6 ماه نباشد. سندی که محل اقامت آینده در مجارستان را ثابت می کند (مثلاً قرارداد اجاره، سند، اعلامیه پذیرش و غیره). وکالت نامه. یک عکس پرتره مدارک معتبر مسافرتی مانند پاسپورت باید در زمان درخواست ارائه شود.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت دائم با مجوز اقامت دائم ملی (منافع اقتصادی) در کشور مجارستان
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights