ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت دائم با اکسپرس اینتری BC – فارغ التحصیل بین المللی در کشور کانادا

از ایران به کانادا

توضیحات

Express Entry BC – دانشجوی بین المللی فارغ التحصیل بین المللی که در سه سال گذشته از دانشگاه یا کالج کانادا فارغ التحصیل شده است، ممکن است واجد شرایط BC PNP باشید. شما به یک پیشنهاد شغلی از سوی یک کارفرمای BC برای یک موقعیت نامشخص* و تمام وقت نیاز دارید که معمولاً به تحصیلات دانشگاهی یا کالج نیاز دارد. لطفاً توجه داشته باشید که اگر در کانادا هستید و وضعیت مهاجرت معتبری ندارید، درخواست شما تأیید نخواهد شد. اگر بدون مجوز کار می کنید.

طول اعتبار

مادام العمر

مدت فرایند

10-14 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

36 ماه

تبدیل به اقامت دائم

1 ماه)

پیچیدگی

کم

هزینه دولتی

520دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

متقاضی باید معیارهای حداقل یکی از برنامه های مهاجرت اقتصادی فدرال را داشته باشد، یک شماره پروفایل معتبر IRCC Express Entry، یک کد اعتبار سنجی جویای کار و علاقه خود به مهاجرت به BC و دریافت نامزدی تحت یکی از EEBC BC PNP را داشته باشد. دسته بندی ها. شرط درآمد: متقاضی باید حداقل شرایط درآمد را با توجه به دستمزد سالانه در سال قبل از میلاد، محل سکونت در BC و تعداد اعضای خانواده داشته باشد. الزامات زبان: متقاضی باید آزمون های زبان انگلیسی IELTS +، CELPIP + و TEF را برای دسته فدرال که تحت آن واجد شرایط هستید بگذراند و نتایج آزمون زبان خود را از آژانس تعیین شده توسط IRCC ارائه دهد. تحصیلات: متقاضی باید دارای مدرک، دیپلم یا گواهی از یک موسسه واجد شرایط پس از متوسطه در کانادا باشد. اگر تحصیلات شما یک برنامه آموزش از راه دور از خارج یا داخل کانادا باشد، واجد شرایط نیست. مدرک لیسانس یا فوق لیسانس شما باید از یک موسسه عالی کانادایی باشد که مجاز به اعطای مدرک است. پیشنهاد شغلی: متقاضی باید یک پیشنهاد شغلی نامشخص و تمام وقت از یک کارفرمای واجد شرایط بریتیش کلمبیا با دستمزدی مطابق با استانداردهای صنعت داشته باشد. برای اطلاعات بیشتر، لینک را بررسی کنید.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

اثبات نتایج آزمون زبان انگلیسی از آژانس تعیین شده توسط IRCC. مدرک، دیپلم یا گواهی از یک موسسه واجد شرایط پس از متوسطه در کانادا. پیشنهاد کتبی استخدام بر روی سربرگ رسمی شرکت از طرف کارفرما: نامه باید دارای امضا و تاریخ توسط کارمند یا مالک شرکتی باشد که مجاز به استخدام کارمندان است، عنوان شغلی و وظایف شما، نرخ دستمزد شما، ساعات کار استاندارد و شرح مزایای کارکنان. اثبات حداقل درآمد مورد نیاز با توجه به دستمزد سالانه در سال قبل از میلاد، محل سکونت در BC و تعداد اعضای خانواده.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت دائم با اکسپرس اینتری BC – فارغ التحصیل بین المللی در کشور کانادا
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights