00989129158913

فرنچایز فلافل

ژوئن 10, 2018 - - in category

Comments are off for this post.

فرنچایز فلافل

عملیات: فلافل یک مفهوم غذایی خیابانی در خاورمیانه است که ترکیب طعم های باستان را با روندهای قرن 21 می دهد. ما طرفداران و پیروان طعم های معتبر را در غذا می بینیم که هر دو تازه و مقرون به صرفه است!
نام تجاری
موفقیت عملیات: فلافل مبتنی بر تمرکز ما در یک بازار سنتی با موقعیت مناسب است. سراسر جهان غذاهای ما را میشناسد و دوست دارد و بازارها از این نام تجاری در این بخش استقبال می کنند.
برای کسانی که طعم تجربه واقعی مواد غذایی خیابانی در خاورمیانه را از دستورالعمل های سنتی می خواهند، عملیات: فلافل از این طعم های اثبات شده الهام گرفته شده است و در منوی ما موجود میباشد و در یک محیط مدرن، پرطرفدار و جذاب خدمت می کند. آشپزان پرشور ما از دستورالعمل هایی که از نسلی به نسل منتقل شده اند، استفاده می کنند.
و همانطور که می گوییم «از آنجا که غذای خیابانی برای همه است»، ما برای ایجاد این لذت برای مردم در سراسر جهان، مواد تازه، طعم های معتبر و غذاهای با کیفیت را با قیمت مناسب عرضه می کنیم.
مدل فرانچایز
عملیات: فلافل بر روی یک برنامه رشد استراتژیک از طریق اعطای توسعه منطقه و یا مجوز مستقل حق بیمه به نامزد واجد شرایط متمرکز شده است.
یک فرانچایز ایده آل
• ارزش خالص 3 میلیون یورو
• موجودی نقد از € 1 میلیون
• ساخت رستوران مستقر در بازار مورد بهره یا ذینفع
• دسترسی به مکان های اصلی
• اشتیاق به غذای ما
• قادر به باز کردن حداقل 5 فرنچایز
آموزش و پشتیبانی
مدل فرنچایز ما مبتنی بر سیستم ارزش ارتباطی، پشتیبانی فردی و انعطاف پذیری برای اطمینان از موفقیت های فرانچایز است. فرنچایز و مدیریت آنها آموزش های فشرده ای در مقر ما در لهستان میبینند و به دنبال آن آموزش های محلی و پشتیبانی از تیم جهانی ما دریافت خواهند کرد.

• آموزش فاز 1 (لهستان) – 5 هفته
• آموزش فاز 2 (بازار شما) – 3 هفته
به شما یک مدیر پشتیبانی جهانی اختصاص داده می شود که نخستین خط ارتباط شماست و پشتیبانی اولیه و مداوم را در زمینه هایی نظیر انتخاب سایت، طرح های قیمت گذاری و ارتقاء، عملیات روزمره، بازاریابی محلی، تحقیق و توسعه ارائه می دهد.

Category: فرنچایز
Sub-Category: غذایی
Tags:

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ