Search
Close this search box.
ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

فرنچایز فلافل

عملیات: فلافل یک مفهوم غذایی خیابانی در خاورمیانه است که ترکیب طعم های باستان را با روندهای قرن 21 می دهد. ما طرفداران و پیروان طعم های معتبر را در غذا می بینیم که هر دو تازه و مقرون به صرفه است!
نام تجاری
موفقیت عملیات: فلافل مبتنی بر تمرکز ما در یک بازار سنتی با موقعیت مناسب است. سراسر جهان غذاهای ما را میشناسد و دوست دارد و بازارها از این نام تجاری در این بخش استقبال می کنند.
برای کسانی که طعم تجربه واقعی مواد غذایی خیابانی در خاورمیانه را از دستورالعمل های سنتی می خواهند، عملیات: فلافل از این طعم های اثبات شده الهام گرفته شده است و در منوی ما موجود میباشد و در یک محیط مدرن، پرطرفدار و جذاب خدمت می کند. آشپزان پرشور ما از دستورالعمل هایی که از نسلی به نسل منتقل شده اند، استفاده می کنند.
و همانطور که می گوییم «از آنجا که غذای خیابانی برای همه است»، ما برای ایجاد این لذت برای مردم در سراسر جهان، مواد تازه، طعم های معتبر و غذاهای با کیفیت را با قیمت مناسب عرضه می کنیم.
مدل فرانچایز
عملیات: فلافل بر روی یک برنامه رشد استراتژیک از طریق اعطای توسعه منطقه و یا مجوز مستقل حق بیمه به نامزد واجد شرایط متمرکز شده است.
یک فرانچایز ایده آل
• ارزش خالص 3 میلیون یورو
• موجودی نقد از € 1 میلیون
• ساخت رستوران مستقر در بازار مورد بهره یا ذینفع
• دسترسی به مکان های اصلی
• اشتیاق به غذای ما
• قادر به باز کردن حداقل 5 فرنچایز
آموزش و پشتیبانی
مدل فرنچایز ما مبتنی بر سیستم ارزش ارتباطی، پشتیبانی فردی و انعطاف پذیری برای اطمینان از موفقیت های فرانچایز است. فرنچایز و مدیریت آنها آموزش های فشرده ای در مقر ما در لهستان میبینند و به دنبال آن آموزش های محلی و پشتیبانی از تیم جهانی ما دریافت خواهند کرد.

• آموزش فاز 1 (لهستان) – 5 هفته
• آموزش فاز 2 (بازار شما) – 3 هفته
به شما یک مدیر پشتیبانی جهانی اختصاص داده می شود که نخستین خط ارتباط شماست و پشتیبانی اولیه و مداوم را در زمینه هایی نظیر انتخاب سایت، طرح های قیمت گذاری و ارتقاء، عملیات روزمره، بازاریابی محلی، تحقیق و توسعه ارائه می دهد.

Category: فرنچایز
Sub-Category: غذایی
Tags:
Search

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

فرنچایز فلافل
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ