Search
Close this search box.
ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

فرانچایز قهوه

با یک یا چند قهوه خانه کارآفرین شوید. گزینه های توسعه دهندگان منطقه و مسترکارتنرها نیز موجود است.
تبدیل شدن به یک شریک اصلی و حفاظت از قلمرو منحصر به فرد
قهوه بایک یکی از سریع ترین فرانچایزهاست ( تا 10 واحد جدید در ماه ) که ایجاد نام تجاری قابل مشاهده، امکان پذیر و پویا است. شرکای حقوقی بیش از 220 قهوه بایک، قهوه حرفه ای با کیفیت عالی، ارگانیک و کیفیت ویژه را در 18 کشور جهان از جمله دبی (امارات متحده عربی)، مجارستان، هند، کویت، لوکزامبورگ، هلند، قطر، رومانی، عربستان سعودی، ترکیه و انگلستان ایجاد می کنند. . از آنجا که از خودکفایی، قهوه بایک مزایای بیشتری نسبت به مغازه های محلی دارد، زیرا تحرک و پویایی به معنای انعطاف پذیری است. قهوه بایک می تواند مکان های غیر متعارف را در اختیار شما قرار دهد، در حالی که انتخاب وسیعی از کافی شاپ محلی را ارائه می دهد. این نقطه فروش منحصر به فرد یک ویژگی امیدوارکننده برای همکاری های تجاری بین المللی است.
سود فرانچایز قهوه بایک از یک مفهوم ثابت و موفق
قهوه بایک در سال 2017 به عنوان یک برنده جایزه نشان داده شد. در پایان ماه آگوست مشخص شد که امسال یکی از سال های موفق ما خواهد بود. به عنوان شریک ما، شما از توسعه قابل توجه ما سود می برید. محبوب ترین سیستم فرانچایز ما تبدیل شدن هرچه بیشتر به یک نام تجاری شناخته شده در بازار بین المللی است.
بازار بین المللی: مشارکت کارشناس ارشد فرانچایز قهوه بایک
کارشناس ارشد فرانچایز یک شکل از رابطه فرانچایزر- فرانچایز است که در آن قهوه بایک کنترل تمام فعالیت های franchising در یک قلمرو مشخص را به کارشناس ارشد فرانچایز می دهد. به عنوان یک کارشناس ارشد فرانچایز، شما دارای حقوق انحصاری برای توسعه نام تجاری، سبک تجاری و سیستم در قلمرو کارشناسی ارشد خود هستید. شما برای کسب فرانچایز جدید به عنوان یک همتا از مرکز نظارت در لهستان، حمایت شرکای موجود و فعالیت های بازاریابی محلی را خواهید داشت. تبدیل شدن به یک شریک کارشناس ارشد با قهوه بایک نه تنها به سرمایه گذاری در یک نام تجاری حقوقی ثابت شده، سعی و تست شده، بلکه برای ایجاد امپراطوری قهوه خودتان با آزادی کارآفرینی و امنیت یک سیستم اثبات شده است.
بررسی سیستم فرانچایز قهوه بایک
• نقطه فروش منحصر به فرد: قهوه بایک یک محصول منحصر به فرد است که به طور مداوم با فن آوری نوآورانه، ثبت اختراع و طراحی نوستالژی طراحی شده است.
• سودآوری بالا: یکی از بزرگترین مزیت های خوب قهوه در مهمان نوازی است و وعده رشد پایدار برای آینده است.
• رهبر بازار: درآمد حاصل از تجربه گسترده ما به عنوان یک رهبر جهانی در غذاهای خیابانی.
• آموزش: ما آموزش جامع و آموزش باریستا، و همچنین کسب وکار موثر و پشتیبانی از فرانچایز را ارائه میدهیم.
• مفهوم کسب و کار و بازاریابی: یک مفهوم تست شده و پایه ای که می توانید از آن بهره مند شوید ارائه شده است.
• راه اندازی شده در لهستان: هر قهوه بایک در مرکز ما دست ساز و با بالاترین کیفیت ممکن میباشد.
• زیرساخت فناوری اطلاعات، خدمات و ارتباطات: ما سیستم اطلاعات حقوقی الکترونیک خودمان را ارائه می دهیم که یک مربی مجازی و پلت فرم آموزشی برای همه فرانچایزهاست که شامل گزارش گیری، کنترل و ابزار ارتباطی است.
توسعه منطقه
آیا مشارکت کارشناسی ارشد در طرح کسب و کار شما مناسب نیست؟ ما امتیاز توسعه منطقه را ارائه می دهیم. یک توسعه دهنده منطقه، یک تعداد مشخصی از قهوه بایک ها را در یک دوره مشخص تعریف شده در یک قلمرو تعیین شده توسط خود آغاز می کند. برای این قلمرو او منحصر به فرد می شود. تمام واحد های قهوه بایک می توانند بر اساس قرارداد توافقنامه حقوقی مستقیم باز شوند.

Category: فرنچایز
Sub-Category: غذایی
Tags:
Search

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

فرانچایز قهوه
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ