Search
Close this search box.
ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

چالش‌های صادرات محصولات پس از ثبت شرکت لهستان

موارد بحث شده

ثبت شرکت لهستان و تفکر صادرات محصولات و خدمات به سراسر جهان، از نظر درآمدی فوق العاده است و می‌‎تواند شما را به یکی از کارآفرینان تأثیرگذار و قدرتمند در حوزه کاری خودتان تبدیل کند ولی چیزی که مهم است این است که هر چیزی از جمله صادرات در کنار مزایای خود، یک سری معایب هم دارد که در این مطلب قصد داریم یک اشاره کلی به این معایب بکنیم و سپس در مقالات بعدی مسئله را بسط و گسترش دهیم. بسیاری از کارآفرینان با صادرات زمینه دائمی کردن اقامت لهستان را برای خود فراهم می‌کنند و بعضی دیگر هم اسباب شکست بیزنس خود را فراهم می‌نمایند.

صادرات پس از ثبت شرکت لهستان چه چالش‌هایی می‌تواند داشته باشد؟

در صورتی که قصد دارید پس از ثبت شرکت لهستان وارد فاز صادرات شوید و محصولات و خدمات خود را علاوه بر لهستان، به سایر کشورهای جهان صادر کنید، بهتر است با چالش‌ها و موانعی که احتمالاً در آینده با آن‌ها روبرو خواهید شد، آشنا شوید تا بتوانید قبل از شکست، مسیر را به درستی تشخیص دهید و در جهت رفع مشکل گام بردارید.

  • هزینه‌های اضافی حاصل از صادرات: صادرات هزینه‌های خاص خود را دارد. باید زمان بگذارید تا توجه بازار سایر کشورها را جلب کنید. باید به راهکارهایی فکر کنید که بتوانید از طریق آن هزینه حمل و نقل و تولید را کاهش دهید و کسب و کار خود را به رشد و توسعه برسانید.
  • اصلاح محصولات: ممکن است مجبور شوید محصولات خود را اصلاح کنید تا برای صادرات به یک کشور و فرهنگ دیگر مناسب شود.
  • ریسک‌های مالی: یکی از مسائل این است که ممکن است پس از صادرات شکست بخورید و تمام هزینه‌هایی که کرده‌اید به نتیجه نرسد.
  • گرفتن مجوز برای صادرات: این احتمال وجود دارد که صادرات به یک کشور و عرضه محصولات در بازار آن نیازمند گرفتن مستندات و مجوزهای لازم باشد. خود را برای گرفتن این مجوزها آماده کنید.
  • گرفتن اطلاعات بازار و تجزیه و تحلیل آن: آنالیز بازار و به دست آوردن اطلاعات درست کار چندان راحتی نیست. سعی کنید منابع درست و معتبری را انتخاب و از روی آن منابع در مورد بازار هرف تحقیق کنید.

موسسه یورو اقامت به عنوان یکی از پرسابقه‌ترین مجموعه‌های فعال در زمینه ثبت شرکت لهستان تمام تلاش خود را می‌کند که پس از راه اندازی کسب و کار در این کشور بتوانید به راحتی اقامت لهستان را بگیرید. در صورتی که قصد دارید اطلاعات کامل‌تری راجع به چالش‌ها و موانع صادرات به دست آورید مقاله « چالش‌های صادرات محصولات پس از ثبت شرکت لهستان (2) » را مطالعه کنید. همچنین برای کسب اطلاعات در مورد راه اندازی بیزنس و اقامت کافی است با متخصصان یورور اقامت تماس بگیرد.

برچسب ها:

Search

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

چالش‌های صادرات محصولات پس از ثبت شرکت لهستان
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ