Search
Close this search box.
ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

ضرورت ارزیابی وضعیت اقتصادی برای ثبت شرکت لهستان

موارد بحث شده

یکی از مهم‌ترین و ضروری‌ترین کارهایی که باید قبل از ثبت شرکت لهستان انجام گیرد، وضعیت فعلی اقتصادی این کشور است.   البته ارزیابی وضعیت اقتصادی برای کسانی که قصد اخذ اقامت لهستان را دارند هم اهمیت فراوان دارد ولی وقتی کارآفرین و سرمایه‌گذار قرار است، در کشور سرمایه‌گذاری کنند یا دست به راه اندازی کسب و کار بزنند، لازم است که پیش از آن کشور مقصد را از جهان مختلف مورد ارزیابی، تجزیه و تحلیل قرار دهند.

لهستان؛ موفق‌ترین اقتصاد مرکز و شرق اروپا

یکی از دلایل اصلی علاقه وافر کارآفرینان و سرمایه‌گذاران به ثبت شرکت لهستان، جایگاه برتر اقتصادی این کشور است. این کشور با کشورهای مختلف دنیا ارتباط دارد و به همین خاطر می‌تواند به راحت‌ترین شکل ممکن اقلام تولیدی خود را در بازارهای جهانی با قیمتی خوب به فروش برساند و خود را به عنوان بزگر‌ترین و موفق‌ترین اقتصاد بخش‌های مرکزی و شرقی اروپا معرفی کند. این موفقیت اقتصادی، سبب شده است که بسیاری از افراد در جهان مشتاق اخذ اقامت لهستان باشند.

شاخص تولید ناخالص داخلی لهستان

شاخص تولید ناخالص داخلی یکی از اصلی‌ترین معیارها برای ارزیابی وضعیت اقتصادی یک کشور است. این شاخص از سال 1991 تاکنون در لهستان به شکلی بی‌وقفه رشد کرده است. در سال 2018، به صورت کاملاً رسمی اعلام شد که تولید ناخالص داخلی این کشور 5.1 درصد رشد داشته است. بسیاری از کارآفرینان با دیدن این رشد چشمگیر راغب شدند که وارد فرآیند ثبت شرکت لهستان شوند تا بتوانند از این رشد اقتصادی، بهره‌ای ببرند.

سهولت ثبت شرکت لهستان و راه اندازی کسب و کار در این کشور

یکی از فاکتورهای اصلی که سرمایه‌گذاران و کارآفرینان به آن توجه دارند، سهولت راه اندازی کسب و کار است. وقتی یک شخص بتواند به راحتی کسب و کار خود را در کشوری راه اندازی کند، قاعدتاً به آن کشور علاقمند می‌شوند و تمایل دارد که هر چه زودتر بتواند کسب و کار خود را در آن کشور رونق ببخشد. گزارش‌ها نشان می‌دهد که رتبه لهستان از نظر سهولت انجام و راه اندازی کسب و کار، 33 (از بین 190 کشور) است.

یورو اقامت؛ پیشرو در ارائه خدمات مربوط به ثبت شرکت و اخذ اقامت

موسسه یورو اقامت چندین سال است که در زمینه ثبت شرکت لهستان فعالیت دارد. متخصصان ابن موسسه معمولاً افراد را به ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار در این کشور سوق می‌دهند. در صورتی که تمایل دارید کسب و کار خود را در این کشور رشد و توسعه دهید، می‌توانید با مشاوران یورو اقامت صحبت کنید. برای مشاوره، کافی است با شماره‌هایی که در سایت قرار دارد، تماس حاصل نمایید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  ثبت شرکت لهستان  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

برچسب ها:

Search

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

ضرورت ارزیابی وضعیت اقتصادی برای ثبت شرکت لهستان
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ