مشتریان ما چه کسانی هستند؟

ما با صاحبان موفق کسب و کار در ایران و یا افراد دارای توانایی مالی نقد برای خرید بیزنس در خارج از کشور کار می کنیم. حداقل قیمت خدمات ما 6000 یورو می باشد.

صاحبان کسب و کار

صاحبان کسب و کار فارسی زبان که سابقه مدیریت موفق شرکت در کشور خویش را داشته و الان به دنبال استفاده از فرصت های ناشی از راه اندازی شرکت یا حرید کسب و کار مشاله با کار خود در کشور اروپایی برای دسترسی بهتر به تامین کننده، مشتری، خدمات بانکی و اخذ اقامت و شهروندی هستند. اصناف تجار، پزشکان موفق، وارد کنندگان و صادر کنندگان جز این دسته هستند.

سرمایه گذاران

افرادی که با داشتن سرمایه به دنبال مزایای زندگی راحت، راه اندازی و خرید کسب و کاری سود ده در کشوری پیشرفته می باشند. حداقل توانایی سرمایه گذاری 500 هزار دلاری دارند.

Search
Close this search box.

دلایل محکم برای سرمایه گذاری و اقامت لهستان

اشتراک گذاری:

قرارداد عدم افشای محرمانگی در خرید کسب و کار
دلایل محکم برای سرمایه گذاری و اقامت لهستان، باتیس هلدینگ

دلایل محکم برای سرمایه گذاری و اقامت لهستان

دلایلی که مردم بیشتر کشورها ی خارجی اقامت لهستان را انتخاب می کنند، رشد روز افزون اقتصاد در این کشور است. اعتصابهای کارگری در بندر گدانسک در شمال لهستان هسته اصلی مقاومت عمومی در برابر حکومت کمونیستی لهستان بود. شرکت «سانریف» را که شرکت قایق سازی ۳۵ سال پیش یک بازرگان فرانسوی در گدانسک به راه انداخت. این شرکت تنها یک نمونه از سرمایه گذاری خارجی در لهستان است.

نیکولا لپ پسر او در حال حاضر یکی از بنیانگذاران کمپانی کشتی سازی «سانریف» است. او درباره اینکه چه چیزی در اینجا توجه پدرش را به خود جلب کرد، می گوید: «گدانسک از نظر کشتی سازی یک مکان تاریخی به حساب می آید. افراد زیادی اینجا هستند که در زمینه ساخت انواع کشتی مهارت دارند، در ساخت کشتی فولادی، کشتی چوبی یا کشتی ساخته شده با کامپوزیت. کسانی اینجا کار می کنند که بخوبی با فناوری و مهارتهای کشتی سازی آشنایی دارند، مهندسانی اینجا هستند که در زمینه موتور کشتی از دانش کافی برخوردارند. در نتیحه به نظرم اینجا برای کشتی سازی محل مناسبی است.»

پیشرفت و نوآوری در اقتصاد و اخذ اقامت لهستان

مردم لهستان به فناوریهای نوین روی آورده اند. این وضعیت نوید پیشرفتهای بیشتر را می دهد. لهستان شاهد تغییر و تحولات چشمگیری بوده است که هم در ظاهر شهرسازی رخ داده، و هم شامل شیوه های نوین تولید و ارائه محصول برای مشتریان داخلی و خارجی است. در حال حاضر نرخ بیکاری در لهستان در مقایسه با کشورهای دیگر در اروپا پایین است. چالش بزرگ لهستان امروز این است که از یک اقتصاد سنتی به سمت تفکر نوآورانه در اقتصاد برود.

لهستان در زمینه فناوری اطلاعات و در زیست فناوری سرآمد است. به همین دلیل است که شرکتهای جهانی زیست فناوری برای کار به لهستان می آیند. حوزه های تحقیق و توسعه، و فناوری مالی و بانکداری هم در حال پیشرفتند. عملکرد فناوری اطلاعات هم در لهستان خیلی بالاست.

خلاصه

دلایل محکم برای سرمایه گذاری و اقامت لهستان شامل رشد روز افزون اقتصاد، پیشرفت و نوآوری در اقتصاد، و نرخ بیکاری پایین است. لهستان به دلیل فناوریهای نوین و پیشرفت در زمینه های مختلف، یک مکان ایده آل برای سرمایه گذاری و اقامت است.

دریافت مشاوره تکمیلی

اشتراک گذاری:

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

دلایل محکم برای سرمایه گذاری و اقامت لهستان
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ