Search
Close this search box.
ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

ثبت شرکت لهستان امتیازهایی که هیچ‌گاه فراموش نخواهید کرد

موارد بحث شده

لهستان یکی از بهترین کشورهای اروپایی در زمینه کارآفرینی محسوب می‌شود. اصلاحات سیاسی و اقتصادی این کشور باعث شده است که ثبت شرکت لهستان و اخذ اقامت لهستان توسط کارآفرینان و سرمایه‌گذاران روز به روز بیشتر شود. لهستان مزایایی به کارآفرینان ارائه می‌دهد تا بتواند سرمایه بیشتری را به کشور خود جذب کند و رشد و توسعه اقتصادی خود را به شکلی روزافزون افزایش دهد.

در این مطلب تصمیم داریم به برخی از مزایا و امتیازهایی اشاره کنیم که دولت لهستان برای کارآفرینان و متقاضیان ثبت شرکت لهستان در نظر گرفته است. همان‌طور که می‌دانید، اقامت لهستان به صورت موقت یکی از مهم‌ترین مزایای دولت این کشور است. در مقاله «شرایط اخذ اقامت لهستان به صورت دائم از طریق ثبت شرکت» بیان شد که این اقامت 5 سال موقت و پس از آن در صورت داشتن شرایط لازم، دائمی می‌شود.

پس از اقامت لهستان، هیچ لزومی به ماندن در لهستان نیست

یکی از مهم‌ترین مزایای اقامت لهستان برای کارآفرینان و سرمایه‌گذاران این است که پس از ثبت شرکت لهستان هیچ لزومی به ماندن و زندگی در لهستان برای آن‌ها وجود ندارد. می‌توانید در هر کدام از کشورهای حوزه شنگن که تمایل دارید، زندگی کنید.

در صورتی که اقامت شما موقت است، نگران دائمی کردن آن نباشید. هنگام دائمی کردم اقامت کافی است 2 سال از 5 سال اقامت موقت را در حوزه شنگن سپری کرده باشید.

امکان کار و افتتاح حساب در کلیه کشورهای اتحادیه اروپا

وقتی فردی بتواند مسیر ثبت شرکت لهستان را با موفقیت طی کند، از این امتیاز برخوردار می‌شود که بتواند در تمامی کشورهای اتحادیه اروپا حساب باز کند و فعالیت‌های اقتصادی و تجاری انجام دهد.

امکان گرفتن پاسپورت از طریق ثبت شرکت لهستان

وقتی فردی کسب و کار خود را در لهستان راه اندازی کند و اقامت دائم این کشور را بگیرد، می‌‎تواند پاسپورت این کشور را نیز دریافت کند. پاسپورت این کشور یکی از معتبرترین پاسپورت‌های بین المللی است و در زمان نگارش این مقاله رتبه لهستان از نظر اعتبار پاسپورت در سطح جهانی، 6 است.

در واقع با گرفتن پاسپورت این کشور می‌توانید تمامی محدودیت‌های بین‌المللی را کنار بزنید و به کشورهای مورد علاقه و دلخواه خود سفر کنید.

منزل‌های شیک و ارزان در لهستان

یکی از مزایای ثبت شرکت لهستان و اخذ اقامت این کشور، مزل‌های شیکی است که در این کشور وجود دارد. به دلیل فراوان بودن این منزل‌ها در لهستان می‌توانید با قیمتی مناسب و مقرون به صرفه این منازل را اجاره کنید و از زندگی در این کشور نهایت لذت را ببرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ثبت شرکت و اخذ اقامت کشور لهستان، کافی است با شماره تلفن‌های موجود در سایت تماس حاصل نمایید و تمامی نکات مد نظر خود را از مشاوران یورو اقامت بپرسید. این مشاوران می‌توانند بهترین راهنمایی‌های ممکن را در اختیار شما قرار دهند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت لهستان کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

برچسب ها:

Search

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

ثبت شرکت لهستان امتیازهایی که هیچ‌گاه فراموش نخواهید کرد
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ