مشتریان ما چه کسانی هستند؟

ما با صاحبان موفق کسب و کار در ایران و یا افراد دارای توانایی مالی نقد برای خرید بیزنس در خارج از کشور کار می کنیم. حداقل قیمت خدمات ما 6000 یورو می باشد.

صاحبان کسب و کار

صاحبان کسب و کار فارسی زبان که سابقه مدیریت موفق شرکت در کشور خویش را داشته و الان به دنبال استفاده از فرصت های ناشی از راه اندازی شرکت یا حرید کسب و کار مشاله با کار خود در کشور اروپایی برای دسترسی بهتر به تامین کننده، مشتری، خدمات بانکی و اخذ اقامت و شهروندی هستند. اصناف تجار، پزشکان موفق، وارد کنندگان و صادر کنندگان جز این دسته هستند.

سرمایه گذاران

افرادی که با داشتن سرمایه به دنبال مزایای زندگی راحت، راه اندازی و خرید کسب و کاری سود ده در کشوری پیشرفته می باشند. حداقل توانایی سرمایه گذاری 500 هزار دلاری دارند.

Search
Close this search box.

ثبت شرکت در عمان بهره‌مندی از فرصت‌های استثنایی

اشتراک گذاری:

ثبت شرکت در عمان بهره‌مندی از فرصت‌های استثنایی، باتیس هلدینگ

موسسه یورو اقامت به بسیاری از کارآفرین‌هایی که تمایل به راه‌اندازی کسب و کار دارند، توصیه می‌کند که وارد فرآیند ثبت شرکت در عمان شوند. کشور عمان با سیاست‌های عالی که در پیش گرفته است، فرصت‌های و امتیازهای بی‌نظیری برای متقاضیان ثبت شرکت در عمان در نظر گرفته است. یکی از این امتیازها، امکان اخذ اقامت عمان از طریق ثبت شرکت است.

در این مطلب قصد داریم به فرصت‌های جدید و استثنایی اشاره کنیم که برای ثبت شرکت در عمان وجود دارد و علاقمندان می‌توانند با استفاده از این فرصت‌ها، به رویاهای خود جامه عمل بپوشانند.

ثبت شرکت در عمان و فعالیت‌های مدیریتی

یکی از کارهایی که می‌توان از طریق آن به درآمد خوبی در عمان رسید، فعالیت‌های مدیریتی است. فعالیت‌های مدیریتی الزاماً همکاری با شرکت‌های گوناگون نیست. با فعالیت در موارد زیر هم می‌توانید شرکت و کسب و کار خود را راه‌اندازی کنید:

  • مدیریت مراسم‌های جشن و شادی مانند عروسی
  • مدیریت مراسم‌های مخصوص
  • کمک به برگزاری فعالیت‌های ورزشی
  • مدیریت کلیه رویدادهای شرکت‌های بزرگ

موسسه یورو اقامت در تمامی مراحل مربوط به ثبت شرکت در عمان در کنار شما خواهد بود. می‌توانید در زمینه کسب و کارهای مدیریتی با متخصصان و مشاوران یور اقامت صحبت کنید و اطلاعات بیشتری از آن‌ها بگیرید.

ثبت شرکت در عمان در زمینه گردشگری و توریزم

دولت عمان در جهت رشد و رونق صنعت گردشگری تلاش‌های گسترده‌ای کرده است. شرکت‌های فعال در زمینه گردشگری در این کشور موقعیت بسیار خوبی دارند و به همین جهت راه اندازی کسب و کار در زمینه گردشگری در این کشور بسیار پرسود و رونق خواهد بود.

شایان ذکر است که کار کردن در این حوزه نیاز به افرادی دارد که تجربه انجام چنین کاری را داشته‌اند و می‌توانند تورها را به خوبی هدایت و راهنمایی کنند و اطلاعات نسبتاً کامل و جامعی از مناطق دیدنی و گردشگری عمان دارند.

راه اندازی استارتاپ در عمان

در مقاله «راه‌اندازی استارتاپ از طریق ثبت شرکت در عمان» به صورت کامل به قدرت استارتاپ‌ها و حمایت دولت عمان از آن‌ها اشاره شده است. استارتاپ‌هایی که با تکیه بر فناوری اطلاعات ایجاد شده باشد، جایگاه ویژه‌ای در عمان دارد و می‌تواند به سودرسانی بسیار خوبی برای کارآفرین ختم شود.

کسب و کارهایی نوپا مشابه اسنپ در ایران (تاکسی همیشه در دسترس) به طرز شگفت‌انگیزی از سوی دولت عمان مورد استقبال قرار می‌گیرد و موسسه یورو اقامت نیز برای ثبت شرکت در این کشور از تمامی روش‌ها و همچنین اخذ اقامت عمان از طریق ثبت شرکت آمادگی کامل را دارد و می‌تواند نقشی بنیادین را در این زمینه ایفا کند. کافی است با متخصصان ان شرکت تماس بگیرید و در زمینه فعالیت مورد نظر خود با این متخصصان مشورت کنید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت در عمان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

دریافت مشاوره تکمیلی

اشتراک گذاری:

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

ثبت شرکت در عمان بهره‌مندی از فرصت‌های استثنایی
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ