مشتریان ما چه کسانی هستند؟

ما با صاحبان موفق کسب و کار در ایران و یا افراد دارای توانایی مالی نقد برای خرید بیزنس در خارج از کشور کار می کنیم. حداقل قیمت خدمات ما 6000 یورو می باشد.

صاحبان کسب و کار

صاحبان کسب و کار فارسی زبان که سابقه مدیریت موفق شرکت در کشور خویش را داشته و الان به دنبال استفاده از فرصت های ناشی از راه اندازی شرکت یا حرید کسب و کار مشاله با کار خود در کشور اروپایی برای دسترسی بهتر به تامین کننده، مشتری، خدمات بانکی و اخذ اقامت و شهروندی هستند. اصناف تجار، پزشکان موفق، وارد کنندگان و صادر کنندگان جز این دسته هستند.

سرمایه گذاران

افرادی که با داشتن سرمایه به دنبال مزایای زندگی راحت، راه اندازی و خرید کسب و کاری سود ده در کشوری پیشرفته می باشند. حداقل توانایی سرمایه گذاری 500 هزار دلاری دارند.

Search
Close this search box.

بهترین مشاغل برای ثبت شرکت لهستان در سال 2020 تا 2030 (2)

اشتراک گذاری:

بهترین مشاغل برای ثبت شرکت لهستان در سال 2020 تا 2030 (2)، باتیس هلدینگ

بهترین مشاغل برای ثبت شرکت لهستان در سال 2020 تا 2030 (2)

در مقاله «بهترین مشاغل برای ثبت شرکت لهستان در سال 2020 تا 2030» به دو مورد از بهترین مشاغلی که می‌توانید برای راه اندازی کسب و کار و بیزنس در لهستان انتخاب کنید، اشاره شده است. تمامی مشاغلی که در این مقالات مورد اشاره قرار می‌گیرند، این امکان را برای مخاطب فراهم می‌کنند که از طریق راه اندازی کسب و کار در آن‌ها، اقامت لهستان را دریافت کنند. در این مقاله نیز تصمیم داریم به دو مورد از کسب و کارهای عالی و پردرآمد دیگر اشاره کنیم که با ثبت شرکت در آن‌ها می‌توانید درآمد خوبی برای خودتان رقم بزنید.

1. صنعت ساخت پهپادهای سرگرمی و صنعتی

یکی از صنایع عالی و پردرآمد برای ثبت شرکت لهستان این است که وارد حوزه ساخت و تولید پهپادهای سرگرمی و علمی شوید. این پهپادها برای کارهای تبلیغاتی، تصویربرداری، فیلم‌برداری، رسانه، امنیت و غیره فوق‌‌العاده کارآمد و مفید هستند و به همین خاطر در صورتی که بتوانید شرکت خود را در این زمینه نو و تازه راه اندازی کنید، می‌توانید درآمد بسیار خوب و سرشاری برای خودتان رقم بزنید. شایان ذکر است که ورود به عرصه پهپادها نیازمند تخصص و دانش بالایی است و به همین خاطر در صورتی که تخصصی در این زمینه ندارید باید از مشاوران، متخصصان و کارشناسان زیادی کمک بگیرید تا کسب و کار خودتان را به موفقیت برسانید.

2. صنعت آموزش؛ صنعتی جاودانه برای ثبت شرکت لهستان

هدف ما از این مقاله پرداختن به بیزنس‌هایی است که بین سال‌های 2020 تا 2030 به موفقیت می‌رسند اما آموزش، صنعتی است که هیچ گاه از رده خارج نمی‌شود و از ابتدای هستی تا پایان همراه بشر خواهد بود و سودآوری بسیار خوب و قابل توجهی خواهد داشت. به همین خاطر در صورتی که به این حوزه علاقه دارید می‌توانید با ثبت شرکت لهستان و راه اندازی یک موسسه آموزشی به اهداف خود برسید. صنعت آموزش صنعتی است که همیشه تقاضا برای آن وجود دارد. موضوعی که باید در مورد آن با متخصصان صحبت و مشورت کنید، موضوعی است که باید برای آموزش روی آن کار کنید. به عنوان مثال آموزش زبان‌های مختلف (انگلیسی، آلمانی و غیره) یکی از حوزه‌‎های خوب و پرتقاضا محسوب می‌شود.

مزایای ثبت شرکت لهستان

  • ثبت شرکت لهستان امکان اقامت لهستان را برای شما فراهم می‌کند.
  • لهستان عضو اتحادیه اروپا است و این به شما اجازه می‌دهد تا در بازار اروپا فعالیت کنید.
  • لهستان دارای نیروی کار ارزان و متخصص است که می‌تواند به شما در کاهش هزینه‌ها کمک کند.
  • لهستان دارای زیرساخت‌های خوب و توسعه‌یافته است که می‌تواند به شما در توسعه کسب و کار خود کمک کند.

چطور می‌توانید با ثبت شرکت لهستان به موفقیت برسید؟

  • با مشاوران و متخصصان باتیس هلدینگ تماس بگیرید تا از شرایط ثبت شرکت لهستان آگاه شوید.
  • از طریق شماره‌های موجود در سایت با کارشناسان تخصصی ما تماس بگیرید تا از مزایای ثبت شرکت لهستان آگاه شوید.
  • با مطالعه مقالات و منابع مختلف درباره ثبت شرکت لهستان و شرایط آن، خود را برای این فرایند آماده کنید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت لهستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. شماره واتساپ اروپا: 09129158913.

دریافت مشاوره تکمیلی

اشتراک گذاری:

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

بهترین مشاغل برای ثبت شرکت لهستان در سال 2020 تا 2030 (2)
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ