مشتریان ما چه کسانی هستند؟

ما با صاحبان موفق کسب و کار در ایران و یا افراد دارای توانایی مالی نقد برای خرید بیزنس در خارج از کشور کار می کنیم. حداقل قیمت خدمات ما 6000 یورو می باشد.

صاحبان کسب و کار

صاحبان کسب و کار فارسی زبان که سابقه مدیریت موفق شرکت در کشور خویش را داشته و الان به دنبال استفاده از فرصت های ناشی از راه اندازی شرکت یا حرید کسب و کار مشاله با کار خود در کشور اروپایی برای دسترسی بهتر به تامین کننده، مشتری، خدمات بانکی و اخذ اقامت و شهروندی هستند. اصناف تجار، پزشکان موفق، وارد کنندگان و صادر کنندگان جز این دسته هستند.

سرمایه گذاران

افرادی که با داشتن سرمایه به دنبال مزایای زندگی راحت، راه اندازی و خرید کسب و کاری سود ده در کشوری پیشرفته می باشند. حداقل توانایی سرمایه گذاری 500 هزار دلاری دارند.

Search
Close this search box.

اقامت سرمایه گذاری قبرس با خرید ملک ساحلی

قبرس: دروازه‌ای به اقامت دائمی و سرمایه‌گذاری هوشمند

فرصتی استثنایی برای سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات قبرس را کشف کنید— یک کشور جزیره‌ای شناخته شده برای سواحل زیبا و اقلیم مدیترانه‌ای گرم. از این طریق شما نه تنها در ملک برتری سرمایه‌گذاری می‌کنید، بلکه به برنامه اقامت توسط سرمایه‌گذاری قبرس نیز دسترسی پیدا می‌کنید.

اشتراک گذاری:

اقامت سرمایه گذاری قبرس با خرید ملک ساحلی، باتیس هلدینگ

>قبرس فقط یک مقصد تعطیلات نیست؛ این یک مکان ایده‌آل برای اقامت دائمی است، به ویژه برای افراد غیر اتحادیه اروپا. اقلیم مدیترانه‌ای آن به همراه سواحل زیبا، یک سبک زندگی بی‌نظیر را ارائه می‌دهد. املاک قبرس تضمین کننده یک سبک زندگی راحت و لوکس هستند.

>ما ساختارهای متنوعی از مالکیت ارائه می‌دهیم، از فردی تا مشترک، از مالکیت آزاد تا شرکت یا اعتماد، تا با استراتژی سرمایه‌گذاری فردی شما هماهنگ باشد.

>با رعایت دوره نگهداری، شما نه تنها حفظ دارایی ارزشمند خود را تضمین می‌کنید، بلکه تجدید مجوز اقامت خود را تحت قوانین محلی نیز تضمین می‌کنید.

>با توجه به تقاضای بالا در املاک قبرس، این ملک‌ها یک بازده قوی از سرمایه و فرصت‌های درآمد از اجاره بین ۳ تا ۵ درصد را وعده می‌دهند.

>قبرس مجموعه‌ای از تشویقات مالیاتی برای سرمایه‌گذاران املاک را ارائه می‌دهد، جذابیت سرمایه‌گذاری شما را افزایش می‌دهد.

این پروژه در همه جوانب یک زندگی لوکس را تداعی می‌کند: سه برج براق کنار ساحل، که یک میدان داخلی پرترافیک را احاطه کرده‌اند، واقع در مرکز اسکله مرفه لیماسول. این مکان مناسبی است برای یک زندگی خوب، کار acharné و تفریح، مدت‌ها بعد از غروب خورشید در عرضهای دریا.

توجه داشته باشید که اصطلاح “سخت کار کردن” به “کار acharné” تغییر یافت تا بیانگر تلاش و پشتکار باشد. همچنین، عبارت “غوطه ور شدن خورشید فراتر از افق دریا” به “غروب خورشید در عرضهای دریا” تغییر یافت تا بیشتر مفهومی باشد.

این پروژه ساحلی به همان اندازه که یک مقصد است یک تجربه است – همه را گرد هم می آورد تا هر چیزی را که در مورد زندگی در جزیره آفتاب زده ما عالی است تجربه کنند.

این پروژه مرتفع که توسط همکاری در سطح جهانی از معماران، طراحان و توسعه‌دهندگان پیش‌بینی شده و جان گرفته است، موقعیت مکانی خود را با منظره دریا از هر پنجره جشن می‌گیرد. اما خیلی بیشتر از یک نقطه دید خیره کننده است. با غذاخوری خوب و بارهای پیچیده؛ یک استخر خصوصی زیبا و باغ های منزوی. خریدهای طراحان و یک باشگاه بدنسازی و آبگرم نشاط آور، با انرژی جامعه ای که از زندگی به طور کامل لذت می برند، می جوشد.

این ارتفاع بلند در قبرس فرصتی بی نظیر برای ایفای نقش در داستان همیشه در حال تغییر شهر و شروع فصل جدید هیجان انگیز خود را فراهم می کند.

لطفا توجه داشته باشید که قیمت بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده می باشد.

دریافت مشاوره تکمیلی

اشتراک گذاری:

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت سرمایه گذاری قبرس با خرید ملک ساحلی
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ