مشتریان ما چه کسانی هستند؟

ما با صاحبان موفق کسب و کار در ایران و یا افراد دارای توانایی مالی نقد برای خرید بیزنس در خارج از کشور کار می کنیم. حداقل قیمت خدمات ما 6000 یورو می باشد.

صاحبان کسب و کار

صاحبان کسب و کار فارسی زبان که سابقه مدیریت موفق شرکت در کشور خویش را داشته و الان به دنبال استفاده از فرصت های ناشی از راه اندازی شرکت یا حرید کسب و کار مشاله با کار خود در کشور اروپایی برای دسترسی بهتر به تامین کننده، مشتری، خدمات بانکی و اخذ اقامت و شهروندی هستند. اصناف تجار، پزشکان موفق، وارد کنندگان و صادر کنندگان جز این دسته هستند.

سرمایه گذاران

افرادی که با داشتن سرمایه به دنبال مزایای زندگی راحت، راه اندازی و خرید کسب و کاری سود ده در کشوری پیشرفته می باشند. حداقل توانایی سرمایه گذاری 500 هزار دلاری دارند.

Search
Close this search box.

کسب و کارهای کرونایی و پردرآمد برای ثبت شرکت اسلواکی (1)

اشتراک گذاری:

کسب و کارهای کرونایی و پردرآمد برای ثبت شرکت اسلواکی (1)، باتیس هلدینگ

کسب و کارهای کرونایی و پردرآمد برای ثبت شرکت اسلواکی (1)

امروزه کسب و کارهای زیادی بر اثر کرونا دچار مشکل شده و با چالش‌های بسیار زیاد و متنوعی روبرو هستند. در صورتی که یک کسب و کار بخواهد به موفقیت برسد باید خود را با شرایط موجود وفق دهند و سازگار کنند. کارآفرینانی که متقاضی  ثبت شرکت اسلواکی هستند به‌خوبی این چالش‌ها را می‌دانند و به همین خاطر به این فکر افتاده‌اند که یک بیزنس خوب و پردرآمد از طریق  ثبت شرکت اسلواکی راه اندازی کنند و از این طریق اقامت اسلواکی را بگیرند.

در چند روز اخیر مشاوران و متخصصان یورو اقامت با تماس‌های زیادی در زمینه  ثبت شرکت اسلواکی روبرو شده‌اند. بسیاری از کارآفرینان از متخصصان ما سوال می‌کنند که در این دوران کرونایی چه کسب و کاری راه اندازی کنیم که موفقیت شویم؟ جواب متخصصان ما به این سوالات روشن است. پس از بررسی فراوان به این نتیجه رسیدیم که باید این مشاغل را در اختیار شما قرار دهیم تا در صورت تمایل به ثبت شرکت در اسلواکی بتوانید یک بیزنس خوب و همیشگی راه اندازی کنید.

 ثبت شرکت اسلواکی در زمینه خدمات خانگی (تمیزسازی و ضدعفونی کردن)

بسیاری از شهروندان کشور اسلواکی از این مسپله هراس دارند که ویروس کرونا به صورت سرزده به منزل آن‌ها برود و به همین خاطر تقاضای قابل توجهی در برابر مجموعه‌های فعال در زمینه تمیز کردن منازل قرار داده‌اند. آن‌ها با تماس با این مجموعه‌ها از این موسسات می‌خواهند که نیروهای خود را جهت ضدعفونی کردن منازل اعزام کنند.

بنابراین اگر بتوانید مجموعه‌ای در این زمینه راه اندازی کنید، مسلماً درآمد و تقاضای خوبی برای کسب و کار شما وجود خواهد داشت.

کسب و کارهای حوزه ارسال محصولات

یکی از کسب و کارهای پردرآمد برای این دوران، ارسال محصولات است. شما می‌توانید با افرادی که موتور سیکلت یا خودرو دارند به خدمت بگیرید و از آن‌ها بخواهید که محصولات مردم را به دست آن‌ها برسانند. این کار در دوران قرنطینه می‌تواند درآمد بسیار خوبی به همراه داشته باشد.

در صورتی که تمایل دارید باز هم از این بیزنس‌های پردرآمد باخبر شوید می‌توانید مقاله « کسب و کارهای کرونایی و پردرآمد برای ثبت شرکت اسلواکی (2) » را مطالعه کنید. همچنین برای دریافت مشاوره در زمینه راه اندازی کسب و کار .و اخذ اقامت اسلواکی کافی است با شماره‌های تماس مندرج در سایت یورو اقامت تماس بگیرید. مشاوران و متخصصان این مجموعه همواره در پی کمک به رشد و پیشرفت شما هستند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

دریافت مشاوره تکمیلی

اشتراک گذاری:

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

کسب و کارهای کرونایی و پردرآمد برای ثبت شرکت اسلواکی (1)
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ